Dzięki tym trikom, Twoje usta będą wyglądały piękniej niż kiedykolwiek

Uroda Data publikacji: 09 października 2017

Chcesz by Twoje usta wyglądały idealnie? Skorzystaj z tych porad prostych porad sprawdzonych przez tysiące kobiet. Dzięki nim Twoje usta będą piękne i ponętne :)

Balsam do ust

Zanim nałożysz szminkę czy błyszczyk nałóż balsam do ust. Będzie to świetna baza, która zmiękczy usta i sprawi, że po użyciu szminki będą wyglądały lepiej, a szminka utrzyma się dłużej.

Pełniejsze usta

Jeśli chcesz by Twoje usta wyglądały na pełniejsze to nałóż 2 warstwy szminki. Najpierw ciemniejszą na cała powierzchnię ust, a później jaśniejszą wycieniuj środek ust. Dzięki temu będą wyglądały doskonale i pełniej :)

Wykonaj delikatny peeling ust

Co dzięki temu zyskasz? Twoje usta staną się gładsze. Usuniesz martwy naskórek. Poprawi się również ukrwienie ust, dzięki czemu staną się naturalnie ciemniejsze oraz wydatniejsze bo napływ krwi spowoduje, że usta staną się pełniejsze. Aby go zrobić wystarczy namoczyć szczoteczkę do zębów w wodzie i natrzeć nią usta.

Podkład jako baza pod szminkę

Podkład do twarzy jest idealną bazą pod szminkę. Dzięki niemu usta staną się gładsze, a szminka będzie dużo bardziej trwała.

Obrysuj usta kredką o ton ciemniejszą od koloru ust

Zapewni Ci to o wiele bardziej naturalny wygląd niż gdybyś sięgnęła po ciemny odcień. Usta też będą bardzo ładnie podkreślone. Pamięta tylko by ją rozmyć.

Nie masz matowej szminki?

Bez problemu zmatowisz ulubioną pomadkę. Wystarczy, że pomalujesz nią usta, a następnie zmatowisz ją przy pomocy pudru. To dodatkowo przedłuży jej trwałość.

Podobne artykuły