Domowy sposób na zgagę

Kategoria: Zdrowie
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2017-02-02

Masz problem ze zgagą? Wypróbuj sprawdzony domowy sposób na zgagę. Powinien dać Ci bardzo szybką ulgę. Zgaga i pieczenie przełyku to problem wielu osób. Może być wywołany lekami lub tym co jemy. Warto jednak szybko poradzić sobie z tym dyskomfortem.

Domowy sposób na zgagę

Gdy masz problem ze zgagą w Twoim domu zawsze powinny znajdować się migdały. Ich zasadowy odczyn zobojętnia kwas w żołądku co daje Ci ulgę podczas problemów ze zgagą i pieczeniem przełyku. Dlatego zjedz kilka migdałów i szybko pozbądź się tego niemiłego uczucia.

Jeśli to nie zadziała sięgnij po mocniejszy środek. Wymieszaj wodę z miodem i octem jabłkowym. Wystarczy łyżka octu i miodu na szklankę wody. Taka mieszanka skutecznie powinna zlikwidować wszystkie dolegliwości.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły