Dieta żołnierska, która pozwala zrzucić 5kg w 7 dni!

Zdrowie Data publikacji: 06 marca 2017

Żołnierze muszą być w doskonałej formie. Nawet kilka kilogramów nadwagi może być wielkim problemem gdy są w pełnym rynsztunku. Dlatego też znają dobre sposoby na szybką utratę wagi.

Dzisiaj i ty możesz wykorzystać dietę militarną i w ten sposób pozbyć się szybko kilku zbędnych kilogramów. Dzięki temu w ciągu tygodnia możesz schudnąć nawet 5kg. Poniżej poznasz pełny jadłospis na 7 dni, który pozwoli Wam uzyskać efekty jeśli się do niego zastosujecie.

Posiłki spożywaj regularnie. Dieta militarna polega na sprintach przez 3 dni. Robimy sobie trzy dni diety, następnie trzy dni jemy normalnie (ale również zdrowo i dietetycznie) i potem robimy znowu 3 dni diety. Pamiętaj by podczas trzech dni odpoczynku starać się utrzymywać zapotrzebowanie kalorii na swoim poziomie. Nie przesadzaj z nimi. Podczas 3 dni diety nie możesz nić przekąszać między posiłkami.

Źródło artykułu: http://www.lifebuzz.com/military-diet

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły