Czym kierować się przy wyborze moskitiery?

Zakupy i promocje Data publikacji: 27 kwietnia 2023

Moskitiera jest koniecznością, gdy zaczynają się ciepłe letnie wieczory, kiedy chcemy spędzić czas przy otwartym oknie i balkonie. Skutecznie mogą nam to uniemożliwić owady – nie tylko komary, ale także muchy czy pająki. Nikt nie lubi takich nieproszonych gości, a w dodatku ich wizyty mogą się źle skończyć dla alergików, każde ugryzienie może być potencjalnie groźne w skutkach. 

Warto zabezpieczyć okna szczególnie w pokoju dziecięcym, sypialni oraz salonie, wybierając nieszkodliwy sposób zapobiegania insektom, jakim jest moskitiera. Czy to rzeczywiście taka dobra ochrona? Gdzie zamontować moskitierę i na co zwracać uwagę przy jej wyborze?

Moskitiery na okna i drzwi balkonowe

W sklepie Karnix znajdziesz różne moskitiery, które możesz zamontować w oknach lub na drzwiach balkonowych bez szkody dla stolarki okiennej. Jakie moskitiery znajdziesz w naszej ofercie?

  • Moskitiera ramkowa – wyróżniająca się lekkością i łatwością montażu. Wykonana z siatki z włókna szklanego o oczkach różnej wielkości. Bardzo skuteczna i praktyczna.
  • Moskitiera rolowana – wykonana z siatki, którą można zwinąć do kasety, uzyskując szybki dostęp do okna, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Nie ogranicza widoczności i zapewnia niczym niezakłócony przepływ powietrza.
  • Moskitiera na drzwi balkonowe – wykonana z włókna szklanego, pokryta warstwą PCV, ma bardzo drobne oczka, które uniemożliwiają insektom przedostanie się do środka. W ofercie Karnix znajdują się moskitiery rolowane i plisowane na drzwi balkonowe oraz tarasowe.

Moskitiery mają wiele zalet i dlatego warto zdecydować się na zamontowanie ich w oknach i na balkonach, szczególnie jeśli lubisz przesiadywać wieczorami przy otwartych drzwiach balkonowych lub spać w sypialni, w której są otwarte okna. Moskitiery spełniają swoje zadanie, ponieważ:

  • w żaden sposób nie ograniczają widoczności i mogą być montowane w oknach, w których są rolety;
  • wyróżniają się lekką konstrukcją, a ich montaż nie narusza stolarki okiennej;
  • oprócz ochrony przed owadami, zabezpieczają wnętrze również przed nanoszonymi przez wiatr liśćmi, płatkami kwiatów i drobnymi zanieczyszczeniami;
  • moskitiery pasują do różnych kształtów i rozmiarów okien oraz drzwi balkonowych;
  • ich uniwersalny design nie wpływa negatywnie na wygląd okna;
  • można dopasować kolor ramy moskitiery do ramy okna lub drzwi balkonowych, co pozwoli zachować spójność aranżacji.

Moskitiera to doskonały pomysł do kuchni, sypialni, pokoju dziecięcego, salonu i każdego innego pomieszczenia mieszkalnego.

Moskitiery od Karnix – uniwersalne i stylowe

Szukasz ciekawej, praktycznej i eleganckiej moskitiery na okno? Moskitiera ramkowa Karnix zapewni Ci nie tylko estetyczny wygląd okna dzięki odpowiednio dobranej ramce, ale skutecznie ochroni przed owadami i niesionymi przez wiatr zabrudzeniami. Chcesz zabezpieczyć swój pokój, ale jednocześnie mieć nieograniczony dostęp do okna? W takim razie sprawdzi się u Ciebie moskitiera rolowana od Karnix, która nie wpływa na estetykę okna, doskonale zabezpiecza, jednocześnie zapewniając dostęp do okna.

Lubisz przesiadywać przy otwartych drzwiach balkonowych także wieczorami, ale nie chcesz mieć w pokoju nieproszonych gości w postaci komarów i much? Odpowiedzią na Twoje potrzeby będzie moskitiera na drzwi balkonowe marki Karnix

W ofercie znajdują się moskitiery rolowane, plisowane i moskitiery duo świetnie sprawdzające się przy drzwiach tarasowych. Zobacz już dzisiaj na karnix.pl!

Podobne artykuły