Za takie coś opiekunka powinna trafić do więzienia! Sprawdzacie co robią Wasze opiekunki?

Parenting Data publikacji: 19 lutego 2018

26-letnia Elena Lewendewa zostawiła 8-miesięcznego synka pod opieką niani. Nie miała jednak do niej pełnego zaufania więc zainstalowała ukrytą kamerę. Nawet jeśli wierzycie swojej niani polecam Wam zrobić to samo i sprawdzić czy na pewno robi wszystko tak jak tego oczekujecie. Ta niania powinna trafić za kratki!

Na filmie widać 31-letnią Anastazję Zeljabową, która miała opiekować się 8-miesięcznym chłopcem i dbać o jego bezpieczeństwo. Zamiast tego kobieta bije dziecko po twarzy, zatyka maluchowi nos, by nie mógł złapać oddechu, a także szarpie go i rzuca na podłogę.

Mama zgłosiła sprawę na policję. Niani grozi 10 lat więzienia. Czy warto nagrywać to co robi nasza niania? Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to oczywiście, że warto. To Wasze dziecko, Wasz dom i osoba, której płacicie aby należycie wykonała swoje obowiązki.

Niestety nie zawsze można zaufać innej osobie. Nigdy nie wiecie kim naprawdę się okaże, dlatego uważam, że dla dobra dziecka taka forma kontroli jest dopuszczalna. A Wy, co myślicie na ten temat?

Podobne artykuły