Chcesz pozbyć się takich zmarszczek? Wypróbuj ten sposób!

Kategoria: Uroda
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2017-10-31

Jak usunąć zmarszczki na czole? Gdy chcesz to zrobić, a jednocześnie nie stracić na tym fortuny to ten sposób będzie idealny dla Ciebie. Pomoże Ci zmniejszyć widoczność zmarszczek nie tylko w tym miejscu, ale również w innych partiach twarzy gdzie są one widoczne.

Wpływa na powstawanie zmarszczek ma wiele czynników w tym styl życia, palenie czy predyspozycje genetyczne. Najczęściej jednak są one świadkami upływającego czasu, dlatego warto zacząć dbać o naszą skórę zanim się pojawią i sprawić by proces ten odsunął się jak najdalej w czasie.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Zmarszczki powstają gdy spada produkcja elastyny. Szczególnie palenie papierosów ma bardzo duży wpływ na produkcję kolagenu. Z biegiem czasu nasze komórki mnożą się wolniej, to sprawia, że skóra staje się cieńsza i delikatniejsza. Utrata jędrności skóry sprawia trwałe zmiany w postaci zmarszczek. Jednak przywracając jej elastyczność możemy cały proces odwrócić i dać sobie jeszcze kilka lat młodości.

Aby przywrócić naszej skórze jędrność wykorzystamy domowy krem, który będziemy stosować na zmarszczki. Jego wykonanie jest naprawdę proste, z pewnością dacie sobie radę!

Domowy krem na zmarszczki

Składniki

  • 4 łyżki wazeliny
  • 2 łyżeczki miodu
  • 2 żółtka
  • 2 łyżki oleju kokosowego

Przygotowanie

  1. Roztop wazelinę w kąpieli wodnej
  2. Dodaj żółtka i dokładnie wymieszaj
  3. Dodaj miodu i oleju kokosowego
  4. Zdejmij z pary i jeszcze raz zamieszaj
  5. Przelej do pudełka po kremie i odstaw do stężenia

Stosowanie

Kremu możemy używać dwojako, raz jako maseczkę, a dwa jako krem. Możemy też to łączyć. Nałóż krem jak maseczkę i pozostaw na 40 minut. Spłucz i jeszcze cienką warstwę nałóż jeszcze raz wmasowując ją w twarz. Zabieg najlepiej powtarzać codziennie.

Źródło artykułu: http://medicinanatural.com/como-eliminar-arrugas-en-una-semana-con-esta-poderosa-receta-natural/

Podobne artykuły