4 tanie hity z apteki – lepsze niż drogie kosmetyki!

Hity z apteki można nazwać już serią. Oto kolejna odsłona artykułu o tej tematyce czyli tanich specyfików z apteki, które zastąpią Wam drogie kosmetyki. Za kilka złotych możesz otrzymać skuteczność kosmetyku za kilkadziesiąt złotych :)

1. Benzacne

Benzacne to żel o działaniu przeciwtrądzikowym. Stosuje się go miejscowo na skórę. Przyda się zawsze gdy tylko wyskoczy Ci coś na twarzy. Świetnie eliminuje stany zapalne. Jeśli więc masz problem z różnymi wypryskami na twarzy miej go w swojej kosmetyczce.

2. Tormentiol

Jest to maść stosowana przy trudno gojących się ranach, żylakach i zmianach zapalnych skóry. Działa więc bakteriobójczo i przeciwzapalnie. Wysusza skórę i przyśpiesza jej gojenie. Świetnie poradzi sobie z różnego rodzaju wypryskami, które wyskoczą Ci na skórze nawet tymi już otwartymi czy ropnymi. Co jakiś czaj można ją użyć nawet jako sposób na oczyszczenie skóry.

3. Maść z witaminą A

4 zł, tyle kosztuje maść z witaminą A w aptece. Co daje? Sucha skóra dłoni? To częsty problem zimą, a ta maść go skutecznie rozwiążę. Suche kolana, pięty, łokcie? Stosuj ją na skórę, a bardzo szybko zobaczysz efekty. Będzie ona gładsza.

4. Alantandermoline

Krem ten jest bardzo tani i nadaje się jako krem do codziennej pielęgnacji i nawilżania skóry. Wchłania się bardzo szybko w skórę dlatego jest bardzo użyteczny na co dzień. Możesz poświęcić chwilę by natrzeć nim dłonie i za chwilę zacząć znów pracować.

Skomentuj

4 tanie hity z apteki – lepsze niż drogie kosmetyki!