Amazon Basics 5.5L MY-CS6004W-EU4 INSTRUKCJA OBSŁUGI

Porady Data publikacji: 19 sierpnia 2023

Szukasz instrukcji obsługi do urządzenia marki AmazonBasics MY-CS6004W-EU4 lub Bo79LNTDQV o pojemności 5.5L? Masz ten sam problem, co wielu innych użytkowników, bo instrukcja do tego szybkowara czy multicookera jest trudna do odnalezienia, a wręcz niemożliwa. Na szczęście z pomocą przychodzą inne źródła.

Na kanale Krzys Rupieciarz na YouTube możemy znaleźć film, w którym autor właśnie to urządzenie zakupił, a następnie tłumaczy, jak w nim gotować, jak przechodzić pomiędzy różnymi opcjami urządzenia i jak je ustawiać. Dzięki temu nawet bez instrukcji do tego urządzenia powinniście sobie z nim poradzić.

Na dole urządzenia mamy 15 przycisków, które odpowiadają 15 wstępnie ustawionym opcjom gotowania: Mięso, Drób, Warzywa, Para, Smażony, Powolny Gotowanie, Biały Ryż, Brązowy Ryż, Fasola, Rosół, Curry, Zupa, Wieloziarnisty, Congee i Chili.

Jak działa multicooker?

Multicooker to wszechstronne urządzenie kuchenne, które łączy w sobie funkcje wielu innych urządzeń, takich jak szybkowar, wolnowar, ryżowar, patelnia, piekarnik parowy i wiele innych. Dzięki temu można przygotowywać różnorodne potrawy, od zup po ciasta, w jednym naczyniu.

Oto, jak działa multicooker:

  1. Panel sterowania: Większość multicookerów ma cyfrowy panel sterowania, który pozwala użytkownikowi wybrać odpowiedni program gotowania, czas i temperaturę.
  2. Różnorodność programów: Multicookery mają różne programy gotowania, które są dostosowane do różnych rodzajów potraw. Na przykład, można wybrać program do gotowania ryżu, duszenia mięsa czy pieczenia chleba.
  3. Automatyczne regulacje: Wiele multicookerów automatycznie dostosowuje czas i temperaturę gotowania w zależności od wybranego programu i ilości składników.
  4. Bezpieczeństwo: Multicookery są wyposażone w różne funkcje bezpieczeństwa, takie jak blokada przed otwarciem podczas gotowania pod ciśnieniem czy automatyczne wyłączanie po zakończeniu gotowania.
  5. Wszechstronność: Dzięki różnym akcesoriom i funkcjom, multicooker pozwala na przygotowywanie wielu różnych potraw, od zup, przez dania główne, po desery.

Podobne artykuły