5 trików na zakupach, które zdradzili pracownicy IKEA

Porady Data publikacji: 27 sierpnia 2017

Ikea to jeden z ulubionych sklepów wielu domowych dekoratorów wnętrz. Można kupić tam wiele tanich i ciekawych produktów, dzięki którym w prosty sposób odmienisz swoje mieszkanie. Sama mam sporo rzeczy z tego sklepu. Dzisiaj poznacie 5 trików, które zdradzili sami pracownicy IKEA. Ułatwią one kolejne zakupy :)

1. Śrubki

W ciągu 6 godzin przychodzi około 10 osób tylko po to by kupić brakujące śrubki. Dlatego warto zawsze podczas kupienia mebli rozłożyć sobie śrubki w jakimś miejscu, podzielić na grupy i dobrze ich pilnować.

2. Zniżki dla pracowników

Każdy pracownik Ikea może wykorzystać zniżkę w wysokości 15%. Dlatego jeśli masz znajomego, który pracuje w IKEA poproś go o to by wziął te produkty na siebie, a zapłacisz mniej.

3. Karta IKEA FAMILY

Najlepiej mieć kartę Ikea Family. Zapisywane są na niej Twoje zakupy więc podczas zwracania produktu nie musisz mieć paragonu czy faktury, które bardzo łatwo można zgubić.

4. Zwrot towaru

Wiele osób wchodzi głównym wejściem i musi przejść przez całą długość sklepu aby dostać się do punktu zwrotów. Najlepiej wejść wejściem koło kas i dzięki temu jesteśmy bliżej od miejsca zwracania produktów.

5. Najlepsze godziny na zakupy

Najlepszy czas na zakupy w IKEA to godzina po otwarciu sklepu.To najlepszy moment aby uniknąć tłoku oraz kolejek przy kasach. Dzięki temu możesz spokojnie zrobić zakupy. Gdy przychodzisz równo z otwarciem sklepu wiele osób już czeka na zewnątrz na otwarcie. To powoduje chaos.

Podobne artykuły