12 pięknych salonów, którymi możesz się zainspirować

Wnętrza Data publikacji: 02 października 2017 / Aktualizacja: 2020-11-30

1. Jasny salon

Jasny i prosty salon, ale wygląda bardzo przytulnie. Bardzo podobają mi się długie półki z nowoczesnymi dekoracjami i obrazami. Pufy dodają trochę charakteru temu wnętrzu, które jest bardzo stonowane.

fot. Bellacor 

2. Ciemne kolory

Dzisiaj bardzo modne są jasne wnętrza, ale przecież nie każdy musi takie mieć. Oto przykład ciemnego wnętrza w nowoczesnym stylu.

3. Worki sako zamiast standardowych foteli

Ciekawy pomysł, który będzie na pewno dodawał nowoczesności wnętrzu. Nie wiem jak z wygodą, ale gdy chodziłam do szkoły rodzenia właśnie takie mieliśmy i odpoczywało się w nich fajnie :) Tutaj dla przykładu widzimy również oświetlenie szynowe, dzięki któremu możemy dowolnie kierować światło.

4. Mała odmiana, efekt niesamowity

Zobaczcie jak prosto można odmienić salon. Wystarczyło kilka półek, a efekt jest po prostu niesamowity w porównaniu z tym jak ta ścianka z telewizorem wyglądała wcześniej.

5. Gdy macie mało miejsca na jadalnię

Wtedy możecie wykorzystać ten pomysł :) Naprawdę ciekawe rozwiązanie i nie zajmuje wiele dodatkowego miejsca :)

fot. Listotic 

6. Salon w skandynawskim stylu

Skromny i schludny, ale zarazem przytulny :) Podoba mi się, że jest tu tak wiele kolorów. Co prawda w stonowanych tonach, ale jest dużo pozornie nie pasujących kolorów, które razem tworzą naprawdę zgraną całość. To coś dla tych, którzy zawsze wybierają dodatki według jakiegoś jednego schematu, a potem salon wygląda nudnie.

fot. Domino 

7. Szary i żółty

Bardzo podoba mi się takie zestawienie kolorów.

8. Ścianka z drewna

Podczas gdy w większości naszych domów obecnie króluje kamień ozdobny na ściankach za telewizorem tutaj mamy przykład drewna. I wiecie co, myślę, że będzie odporny na modę i zawsze będzie wyglądał dobrze podczas gdy ścianki z kamienia mogą się znudzić.

9. Trochę inny styl

Podczas gdy wiele salonów dzisiaj wygląda bardzo podobnie ten wygląda wyjątkowo :) Bardzo mi się to podoba!

10. Kolejna genialna ścianka TV

Kolejny pokaz tego co można osiągnąć przy pomocy pracy własnych rąk :)

11. Świetny efekt niewielkim kosztem

Według autorki pomysłu większość mebli jest z odzysku za małe pieniądze i odnowionych :) Klimat jest bardzo przyjemny :)

12. Loftowy styl

Podobne artykuły