11 beznadziejnych wynalazków. Trudno uwierzyć w to, że istnieją naprawdę!

Lifestyle Data publikacji: 03 czerwca 2017

Wynalazcy tworzący gadżety użytkowe starają rozwiązać się nasze codzienne problemy. Dzięki temu wynalazek jest przydatny i chcemy go kupić. Jeśli jednak wynalazca zaczyna rozwiązywać sztuczny problem, który naprawdę nie istnieje to wtedy powstają takie perełki :)

Przenośny papier toaletowy do dmuchania nosa

Wynalazca pewnie chciał dać ulgę osobom, które mają problemy z chronicznym katarem. Jednak na publiczne pokazanie się z takim wynalazkiem na głowie nie będzie raczej wielu chętnych.

Kaganiec kaczka

Jeśli chcesz zawstydzić swojego psa to kup mu taki kaganiec :)

Mop dziecięcy

Dzieci raczkują na podłodze, ten wynalazca chciał wykorzystać ten fakt i mieć przy okazji czystą podłogę. Tylko pytanie jak taka liczba roztoczy na ubranku dziecka wpłynie na jego odporność? :)

Maska dla jedzenia

Jeśli wkurza Cię, że włosy spadają do zupy gdy jesz to musisz sprawić sobie taką maskę! No dobrze, wygląda trochę głupio… :)

Japonki z trawą

Jeśli lubisz uczucie chodzenia gołymi stopami po zielonej trawie to twórca tych japonek chce zapewnić Ci ciągłe doznania :)

Poduszka do spania

Ma nawet miejsce na ręce aby można było spać na biurku :) Powinni takie rozdawać w każdej firmie.

Hulajnoga z nosidełkiem

Dla niemowlaków, które lubią dreszczyk emocji i rodziców, którzy cenią frajdę nad bezpieczeństwo :) Może wydaje się ciekawe, ale dla mnie skrajnie niebezpieczne.

Parasol z zasłonką

Ma za zadanie chronić całe ubranie przed deszczem. Nie wiem jednak czy chciałabym się z czymś takim pokazać.

Tarka do masła

W sumie nie jest to takie złe rozwiązanie jeśli masło jest twarde. W każdym innym przypadku powstaje jednak pytanie po co? :)

Kubek do prasowania

Jeśli poczuliście kiedyś potrzebę wyprasowania swojego ubrania poranną gorącą kawą to ten pomysłodawca rozwiązał problem. Stworzył kubek z metalową stopą, dzięki któremu można prasować zalewając go gorącą kawą. Genialne, niezupełnie :)

Toaleta z rybkami

Nie wierzę, że to istnieje. Chińska firma postanowiła stworzyć rozwiązanie dostosowane do rodzin, które kochają zwierzęta ale mają małe mieszkanie. Dzięki temu mogą mieć w domu rybki :) Super, prawda? Hehe :)

Źródło artykułu: https://brightside.me/creativity-design/10-bizarre-inventions-you-wont-believe-actually-exist-311410/

Podobne artykuły