Zostawił żonę samą bo miała cellulit i nie goliła się. Gdy spotkał ją po roku zaczął żałować!

Lifestyle Data publikacji: 12 lutego 2017

Historią tą podzielił się sam mąż. Zrozumiał swój błąd i chciał dać do myślenia innym. Jak sam mówi, dokładnie rok temu zostawił swoją żonę na rzecz zgrabniejszej i młodszej kobiety. Żona niestety była grupa, a jej ciało nie było jędrne. Nawet przestała się malować i nie dbała o swój wygląd, rzadko goliła nogi.

Mężczyzna po prostu jej się wstydził, dlatego postanowił ją zostawić i zaczął nowy związek z nową, atrakcyjniejszą kobietą u boku. Tego dnia, w którym to napisał minął dokładnie rok po tym jak ją zostawił. Spotkał ją przypadkowo w mieście, ale nie była już tą samą kobietą, którą zostawiał rok temu.

Wyglądała po prostu cudownie. Piękna, zadbana, szczuła i ładnie ubrana. Nie wyglądała już jak matka trojga dzieci. Uświadomił sobie wtedy jak wiele stracił, a dodatkowo skrzywdził swoje dzieci. Nie chciał przyznać się do tego, że to jak wyglądała jego żona było po prostu jego winą. Powinien odpowiednio o nią zadbać, zdjąć jej obowiązków z głowy aby mogła zająć się sobą. Każda kobieta może być piękna, ale nie gdy ma trójkę dzieci i męża przy boku, który jej nie ułatwia życia, a tylko dokłada obowiązków.

Jak sam mówi: Dziś chciałbym Wam powiedzieć jedno. Wiem, co to znaczy mieć prawdziwą kobietę w domu. Miałem taką i pozwoliłem jej odejść. Zniszczyłem sobie życie i straciłem osobę, która była moim największym szczęściem. Zamieniłem prawdziwe piękno na to powierzchniowe i ulotne.

Była to dla niego mocna lekcja życia. Pisząc to ma nadzieje, że odmieni los wielu innych związków i da do myślenia facetom, którzy zapatrzeni są tylko na swoje życie i wygodę. Jeśli chcecie mieć piękną kobietę u boku dajcie jej ku temu możliwość. Jak sam mówi: Mam nadzieję, że przeczyta to ktoś w podobnej sytuacji i nie popełni tego błędu co ja. 

Podobne artykuły