Zobaczcie, jak ozdobić swój balkon w samodzielnie zrobione dodatki

DIY Data publikacji: 03 lipca 2017 / Aktualizacja: 2024-01-13

Balkon to miejsce relaksu, dlatego powinien być urządzony tak by spędzony na nim czas płynął jak najmilej. Zaniedbany balkon nie da nam przyjemności z przebywania na nim. Dlatego warto wziąć się do pracy i mieć swój wymarzony balon już na te wakacje!

Ozdabianie balkonów

Jeśli wydaje Ci się, że metamorfoza balkonu musi dużo kosztować, to grubo się mylisz. Udowadniają to Sprytne Babki ze swoimi nowymi pomysłami na samodzielne dekoracje balkonu. Pokazują one, że własnymi siłami i jak najmniejszym kosztem można zrobić coś wyjątkowego, co sprawi, że nasz balkon będzie wyglądał jak z marzeń.

Najbardziej podoba mi się pomysł ze ścianką z drewna, bo od dawna o takiej myślałam i teraz mam wreszcie motywację, by ją zrobić. Na pewno ten pomysł zagości nie długo również na moim balkonie. Świetny jest również stolik ze szpuli na kable, który dodaje uroku i też świetnie pasuje do ścianki z drewna. Dowiecie się też jak zrobić sympatyczne mini oczko wodne na balkonie, jeśli nie macie swojego ogrodu. Zrobimy również podstawkę na donicę i świeczki, które wieczorem stylowo oświetlą Wasz balkon :) Zobaczcie, jak wykonać te pomysły na wideo poniżej.

Podobne artykuły