Palisz? Usuń część toksyn z organizmu stosując ten napój przez 3 dni.

Zdrowie Data publikacji: 15 kwietnia 2018

Jak oczyścić nasz organizm z toksyn gdy palimy papierosy? Najlepiej jest po prostu rzucić palenie. Ale nawet paląc można część toksyn z organizmu usunąć. Tę kurację mogą oczywiście stosować osoby, które nie palą papierosów by również oczyścić swój organizm z toksyn.

Przed rozpoczęciem detoksykacji przez 2 dni unikaj produktów mlecznych. Zacznij za to pić zieloną herbatę zamiast kawy lub zwykłej czarnej herbaty. Dzięki temu lepiej przygotujemy nasz organizm do usunięcia toksyn przez jelita.

Jeśli chcemy usunąć toksyny z płuc to w czasie oczyszczania powinniśmy też unikać dużej aktywności fizycznej. Jeśli ćwiczysz, zrób sobie kilka dni przerwy przed samym procesem oczyszczania.

Oczyszczanie

Śniadanie

Przed śniadaniem wypij szklankę wody z sokiem z dwóch cytryn. Następnie wypij szklankę soku grejpfrutowego. Napoje te są bogate w przeciwutleniacze, które poprawią funkcjonowanie układu oddechowego i pomogą usunąć toksyny.

Obiad

Następnie przed obiadem wypijamy szklankę soku z marchwi. Najlepiej aby był to świeży sok bez dodatków cukru. Sok ten pomoże alkalizować krew i wspomoże proces oczyszczania.

Podwieczorek

Na podwieczorek wypijamy kolejną szklankę soku bogatego w potas. Mają go takie owoce jak winogrona, pomarańcze, wiśnie i banany.

Kolacja

Przed snem znów sięgamy po sok, ale tym razem wypijamy szklankę soku z żurawiny. Jest ona bogata w antyoksydanty.

Gorące kąpiele

W ciągu trzech dni postaraj się wykonywać tę kurację sokami oraz brać codziennie gorącą kąpiel przez 20 minut. Pocenie się również pomaga usunąć toksyny przez skórę. Do kąpieli możesz dodać trochę olejku eukaliptusowego i inhalować się nim w trakcie mycia.

Źródło artykułu: http://www.mayawebworld.com/attention-to-smokers-you-can-remove-toxins-from-the-body-in-3-days/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły