Zobacz trik, dzięki któremu w Kinder Niespodziance zawsze trafisz najfajniejszą zabawkę

Lifestyle Data publikacji: 29 marca 2018 / Aktualizacja: 2024-04-29

Znając sprytny trik, możemy dowiedzieć się, co jest ukryte w jajku Kinder Niespodzianka i dzięki temu zawsze kupować jajka z figurkami kolekcjonerskimi, a nie przeciętnymi zabawkami. Niestety nie każde z jajek zawiera figurkę kolekcjonerską z danej serii. Większość ma po prostu mniej atrakcyjną zabawkę dla dzieci, które szybko się nudzą i zawsze w pewien sposób budzą rozczarowanie.

Po wadze

Jednym ze sposobów jest zważenie jajka. Zazwyczaj zabawki kolekcjonerskie są zrobione z lepszej jakości materiału niż te zwykłe niekolekcjonerskie. Dlatego, podczas gdy standardowe jajko waży do 30g to jajko z kolekcjonerskiej serii ważyć będzie nieznacznie więcej.  Można do tego użyć wagi, która dostępna jest w sklepie.

Po oznakowaniu

Jeśli przyjrzymy się etykietom jajek, które znajdują się na jego tylnej stroni,e to zauważymy kod, który wskazuje, jaka zabawka w nim się znajduje. Jeśli w kodzie znajdują się jedynie dwie literki, to najprawdopodobniej znajduje się w nim zabawka kolekcjonerska. Jeśli trzy to jest to prawdopodobnie inna zabaweczka spoza serii dołączana standardowo do jajka. W zależności od aktualnej serii kolekcjonerskiej numery te wraz z liczbami będą się różnić dlatego nie można podać standardowej reguły.

fot. kobiecegadzety.pl

Po dźwięku

Gdy potrząśniemy jajkiem, usłyszymy dźwięk obijającej się wewnątrz zabawki. Standardowe zabawki zwykle składają się z kilku plastikowych i lekkich elementów do złożenia. Dźwięk więc będzie rozproszony. Jeśli w środku znajduje się figurka kolekcjonerska, będzie to mocniejszy i bardziej jednolity dźwięk obijania.

Podobne artykuły