Złącz dłonie i zobacz czy środkowe linie złączą się. Zobacz co to oznacza.

Lifestyle Data publikacji: 09 lutego 2018

Przybliż do siebie obydwie dłonie tak jak na zdjęciu powyżej. Muszą one być na tej samej wysokości. Zobacz następnie czy środkowa linia łączy się ze sobą. Mogą one oczywiście się różnić. Według niektórych wierzeń ma to pewien wpływ na nasze życie. Jeśli jesteście ciekawi jaki, przeczytajcie dalej.

Linie są równe

Jeśli obie linie łączą się ze sobą oznacza to, że jesteś bardzo zrównoważoną osobą. Wierzysz w dobroć i miłość, to są zasady, którymi starasz się w życiu kierować. Jednocześnie do problemów podchodzisz z chłodną głową. Zawsze starasz się szukać rozsądnego rozwiązania, które nie krzywdzi nikogo.

Jesteś bardzo jednostajną osobą co świadczy ciągłość tej linii. Dlatego gdy podejmujesz jakieś decyzje są one pewne i wytrwasz przy swoich postanowieniach. Jesteś osobą, która poddaje się wpływom innym, czasami przez to cierpisz. Wykorzystaj swoje zalety aby minimalizować negatywne skutki. Popracuj nad asertywnością. Często to właśnie przez to, że starasz się wszystkim pomóc dostajesz po kościach.

Lewa linia jest wyższa

Jeśli po złączeniu dłoni okaże się, że lewa linia jest wyżej niż prawa to oznacza, że jesteś osobą o charakterze wojownika i zdobywcy. Masz również zdolności przywódcze. Czujesz potrzebę przewodniczenia zespołowi i osiągania sukcesów, zdobywania nowych pułapów i stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej.

Niestety twoje życie miłosne na tym cierpi. Nie masz stałego partnera, a jeśli już zwiążesz się z kimś na dłużej twoje zaangażowanie w pracę negatywnie wpływa na związek. To właśnie energia do pracy i pozytywne nastawienie do niej ciebie wyróżnia.

Jesteś osobą dobrą do towarzystwa, ludzie lubią cię słuchać to ich inspiruje. Ale pamiętaj, że jednocześnie mogą ci zazdrościć. Musisz rozwinąć swoją strefę empatii. Postaraj się poszukać również wartości w rzeczach poza pracą i rozwojem osobistym.

Prawa linia jest wyżej od lewej

Tym charakteryzują się osoby racjonalne i wytrwałe. Nie poddajesz się w osiąganiu celów chociaż może zająć to wiele czasu. Wytrwale do niego dążysz nawet gdy sukcesy nie są spektakularne i wiele osób już dawno by się poddało. Jednocześnie jesteś osobą ambitną, ale w zdrowy sposób. Twoja racjonalność sprawia, że poza sukcesem widzisz inny cel, którym jest samo życie, rodzina, miłość.

Umiesz zadbać o rodzinne ognisko. Wierzysz w miłość i często stawiasz ją wyżej niż ambicje, które ukryte są w tobie. Jednocześnie to, że masz kogoś u boku daje ci motywacji i pozwala dalej rozwijać swoją karierę. Wyniki przyjdą więc warto być cierpliwym.

Źródło artykułu: https://www.babskeveci.sk/vestenie-z-ruky-co-znamenaju-ciary-na-rukach/

Podobne artykuły