Czy można zarobić w Internecie na programie partnerskim?

Finanse domowe Data publikacji: 08 kwietnia 2022 / Aktualizacja: 2024-01-02

Zarabianie w Internecie często kojarzy nam się z wątpliwej wiarygodności ogłoszeniami, na które możemy natknąć się na Facebooku. Nie oznacza to jednak, że każda tego typu forma zarobku jest próbą oszukania nas. Wręcz przeciwnie. Istnieje wiele możliwości zarobienia pieniędzy w Internecie. Musimy jednak każdorazowo poddać weryfikacji platformę, z której chcemy skorzystać.

Jak sprawdzić, czy program partnerski jest prawdziwy?

W pierwszej kolejności powinniśmy sprawdzić, czy za platformą do zarabiania w Internecie stoi faktycznie działająca firma, z którą możemy się skontaktować i znaleźć jej lokalizację. Jednym z programów, na które warto zwrócić uwagę jest LeadStar. Tutaj znajdziecie link do rejestracji w nim. Sprawdźmy to na jego przykładzie. 

Wchodząc na stronę LeadStar w stopce strony znajdziemy link do regulaminu oraz polityki prywatności. W takich dokumentach powinniśmy znaleźć dane firmy, która odpowiada za przechowywanie naszych danych osobowych i świadczy nam usługi. Znajdujemy tam informację, że organizatorem programu jest spółka AJA Media Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Zygmunta Krasińskiego 29. 

AJA MEDIA SP. Z O.O., Z SIEDZIBĄ W KATOWICACH (40-019), PRZY ULICY ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 29, LOKAL 9, WPISANA DO REJESTRU PRZEDSIĘBIORCÓW KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO PROWADZONEGO PRZEZ SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY, POD NUMEREM 0000576555, NIP 954-275-85-19, REGON 362516186, KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 20 000 ZŁ W PEŁNI OPŁACONY.

Skoro dysponujemy już nazwą spółki i adresem, to możemy sprawdzić czy firma taka występuje pod danym KRS oraz czy adres siedziby jest prawdziwy. Zrobimy to wpisując nr KRS do wyszukiwarki krs-online.com.pl, a adres w Mapy Google. W obu przypadkach widzimy, że prawdziwość tych danych udało się potwierdzić. 

Jak zarobić przez Internet w programie partnerskim LeadStar?

Po sprawdzeniu wiarygodności danej firmy możemy przejść do zapoznania się z samym programem partnerskim, który oferuje. LeadStar jest programem przeznaczonym dla wszystkich, którzy ukończyli 18 lat. Nie musimy posiadać doświadczenia ani wkładu finansowego. 

Wystarczy, że założymy konto, a po jego aktywacji zyskamy dostęp do kampanii, które możemy promować. Możemy do tego celu wykorzystać różne kanały, którymi każdy z nas dysponuje. 

Jeśli posiadacie swojego bloga, będzie on dobrym miejscem do rozpoczęcia promocji kampanii, które nas interesują. Jeśli nie posiadamy swojej strony, to nic straconego. W LeadStar założymy ją jednym kliknięciem. 

Każdy z nas posiada również profile na mediach społecznościowych oraz znajomych, z którymi mamy kontakt poprzez komunikatory internetowe. Te kanały również mogą być dobrym miejscem do promocji kampanii w programie LeadStar. Dzięki temu możemy zarobić dodatkowe pieniądze korzystając z Internetu i bez wychodzenia z domu. 

W jaki sposób zarabiamy pieniądze w programie partnerskim?

LeadStar oferuje nam dostęp do wielu różnorodnych tematycznie marek (od finansów przez modę po telekomunikację). Naszym celem jest zachęcenie innych do skorzystania z programu, który będziemy promować. Nasz zarobek jest uzależniony od modelu rozliczeniowego danej kampanii. 

Dla przykładu sklep internetowy może podzielić się z nami prowizją od sprzedanych dzięki nam produktów. Jest to tak zwany model CPS (cost per sale). W innym przypadku celem kampanii może być wypełnienie formularza. I właśnie za tą czynność otrzymamy określoną sumę pieniędzy. Jest to model CPL czyli (cost per lead). 

Oprócz tego możemy otrzymywać pieniądze również za kliknięcia w link reklamowy, wykonanie określonej akcji (np. pobranie aplikacji), złożenie zamówienia czy w modelu hybrydowym łączącym różne modele rozliczeń. W każdej kampanii pracownicy LeadStar dokładnie opisują warunki jej promowania oraz modele rozliczeniowe (za co naliczana jest prowizja).

Zalety programu LeadStar

  • Wypłata prowizji od 1 zł w dowolnym momencie lub automatyczna wypłata zlecana w ostatnim dniu danego miesiąca
  • Przelewy ekspresowe – nawet w 15 minut na koncie
  • Wsparcie techniczne
  • Poradniki dla początkujących
  • Dostęp do blisko 600 kampanii
  • Szybki i intuicyjny panel

Program LeadStar dla wydawców 

Z programu LeadStar mogą korzystać osoby prywatne, ale również wydawcy, którzy posiadają portale internetowe oraz duże kanały w mediach społecznościowych. Jest to dodatkową formą umożliwiającą monetyzację powierzchni reklamowych. Warto więc odwiedzić stronę LeadStar, aby dowiedzieć się więcej. 

Zostań reklamodawcą w programie LeadStar

A może posiadasz własną firmę, sklep internetowy, produkt lub usługę, w których chciałbyś podkręcić sprzedaż? Odezwij się do LeadStar, aby zostać ich reklamodawcą. Zwiększ ruch na swojej stronie, ilość zamówień i rozpoznawalność marki.  Więcej dowiesz się na tej stronie

Podobne artykuły