Jak wyłączyć relacje w aplikacji Facebook – Facebook Stories

Technologie Data publikacji: 30 marca 2017

Jak wyłączyć relacje w aplikacji Facebooka, na pewno zadajecie sobie to pytanie jeśli nie dawno zaktualizowaliście aplikację Facebook na Androida. Na górze aplikacji pojawił się nowy panel z Facebook Stories naszych znajomych. Jak go wyłączyć?

Jak wyłączyć Facebook Stories w aplikacji Facebook

Jednym z lepszych sposobów jest po prostu nie aktualizowanie nowej aktualizacji. Wraz z nim pojawią się relacje znajomych, które dla niektórych mogą być przydatną funkcją, ale dla większości będą po prostu kolejną przeszkadzajką.

Najnowsza aktualizacja pochodzi z dnia 29 marca 2017 roku. Jedynym sposobem jest pobranie starszej wersji aplikacji zastąpienie jej. Pozwala na to serwis uptodown.com, który zawiera czyste wersje APK, które można pobrać, a następnie zainstalować. Wystarczy wtedy pobrać plik APK i uruchomić aktualizację, a następnie nie aktualizować Facebooka.

Serwis uptodown.com chwali się tym, że wszysktie pliki są sprawdzone i nie zawierają szkodliwego oprogramowania. Jednak zawsze robicie to na swoją odpowiedzialność. Aby zainstalować aplikację z tego miejsca należy mieć włączoną funkcję instalacji aplikacji z innych źródeł w swoim telefonie.

Wersja aplikacji android, w której wprowadzono zmianę to 118.0.0.9.79 więc wystarczy pobrać wersję np. 17.0.0.18.47 czyli ostatnią aktualną. Możesz ją pobrać na telefon klikając TUTAJ.

Podobne artykuły