Wykorzystaj ten trik, a doczyścisz kafelki z największych zabrudzeń, nawet po remoncie

Porady Data publikacji: 09 czerwca 2018

Jak wyczyścić kafelki nawet z największych zabrudzeń? Dzięki tej metodzie zmyjesz również zabrudzenia remontowe, plamy z kleju, tynku oraz inne. Wypróbuj ten trik i zapomnij o trudnych do usunięcia zabrudzeniach.

Jak wyczyścić kafelki

Trik ten pewnego czasu sprzedała mi ekipa remontowa. Niestety nie zabezpieczyli odpowiednio podłogi podczas robienia sufitu w kuchni. Trochę na kafelki kapało. Oprócz tego pojawił się kurz po przycieraniu oraz inne zabrudzenia, tak jak to bywa podczas remontu. Jednak miało nie być problemu z usunięciem zabrudzeń i fachowcy sami po sobie sprzątali. Jedyne o co nas poprosili to 3 butelki octu i płyn do mycia naczyń.

Następnie wymieszali ocet z wodą 1:1, dodali sowitą porcję płynu do mycia naczyń i tym sposobem szmatą wyszorowali podłogę. O dziwo wszystko szybko i ładnie zeszło. Wtedy po raz pierwszy poznaliśmy magiczne zastosowanie octu, który potrafi poradzić sobie prawie ze wszystkim.

Dlatego jeśli macie zabrudzenia przy usuwaniu, których chcecie się już poddać to wypróbujcie ocet. Im mocniejsze stężenie octu w wodzie tym łatwiej usuniesz zabrudzenia.

Podobne artykuły