Wykorzystaj ten sposób na dowolną bliznę na skórze i już więcej jej nie zobaczysz

Uroda Data publikacji: 2017-01-09

fot. exitdoor.pl / klinikawiatroszak.pl

Jeśli masz widoczną bliznę, której chcesz się pozbyć możesz wykorzystać tę prostą metodę, do której wykorzystane zostaną jedynie naturalne składniki.

Działa ona również na zmarszczki i plamy na skórze. Pomoże Ci pozbyć się niewygodnych dla ciebie skaz, które sprawiają, że czujesz się z nimi źle. Sam sposób jest prosty oraz tani więc każdy może go wykonać w swoim domowym zaciszu. Jednym ze składników jest miód oraz kilka innych naturalnych składników, które znajdziesz w swojej kuchni. Mikstura ma działanie antybakteryjne, więc pomaga również w leczeniu np. trądziku. Antyoksydanty w niej zawarte natomiast hamują proces starzenia się skóry.

Składniki

  • łyżeczka soku z cytryny
  • łyżeczka cynamonu w proszku
  • łyżeczka miodu naturalnego
  • łyżeczka gałki muszkatołowej

Przygotowanie

Zaczynamy od przygotowania papki z wyżej podanych składników. Wystarczy je ze sobą wymieszać. Jeśli będzie zbyt gęsta możesz dodać odrobinę wody.

Stosowanie

Teraz czas przejść do jej zastosowania. Poprzedzamy to dokładnym oczyszczeniem oraz osuszeniem skóry. Nakładamy maseczkę jedynie na obszary skóry, które wymagają jej działania. Możesz poczuć mrowienie, ale tak powinno być, oznacza to, że maseczka działa. Zabieg powtarzaj codziennie i obserwuj jak zaczyna działać :) Już po kilku dniach powinnaś zobaczyć różnicę, warto zrobić sobie zdjęcie na początku dla porównania.

Źródło artykułu: http://www.healthmagazine365.com/rub-scar-wrinkle-stain-skin-enjoy-disappear-minutes/

Podobne artykuły