Wiktoria zaczęła widzieć podwójnie. Okazało się, że to guz mózgu. Teraz Wiktoria zbiera pieniądze, aby móc żyć.

Lifestyle Data publikacji: 11 listopada 2020

Wiktoria ma 5 lat i ma nieoperacyjnego guza pnia mózgu DIPG – nieoperacyjnego. Jest jednak szansa na ratunek, ale aby z niej skorzystać potrzeba pieniędzy. Dlatego najbliżsi prowadzą zbiórkę dla Wiktorii, która udostępnimy poniżej. Jeśli możecie przekazać choć kilka złotych – zachęcamy Was do tego.

Wszystko zaczęło się od lęku chodzenia po schodach

Mama opisuje Wiktorię jako normalnie funkcjonująca dziewczynkę. Była z niej dumna, gdy słyszała jaka jest grzeczna i ładna. Rok temu Wiktoria zaczęła bać się chodzić po schodach. Po konsultacji neurologicznej stwierdzono zaburzenia zachowania rozpoczynające się w dzieciństwie.

W październiku Wiktoria zgłosiła, że widzi podwójnie. Po kilku dniach rodzice zauważyli u niej zeza. Dziewczynka przeszła tomografię głowy i niestety usłyszała wyrok – guz pnia mózgu DIPG, nieoperacyjny.

Pojawiła się jednak nadzieja. Jest szansa by uratować Wiktorię, ale aby tak się stało musi ona trafić na leczenie do Szwajcarii. Potrzeba pieniędzy. Mama Wiktorii błaga na zbiórce, by pomóc jej w uratowaniu córeczki. Pomóżmy więc jak możemy. Nagłaśniając sprawę i przekazując ją dalej w Social Mediach lub przekazując pieniądze na zbiórce.

Podobne artykuły