Co obejrzeć w majówkę na Netflix?

Lifestyle Data publikacji: 30 kwietnia 2021

Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji na majówkę. Oczywiście każda propozycja, którą Wam przedstawiamy została przez nas obejrzana i wybieramy tylko te filmy lub seriale, które możemy Wam z czystym spokojem zarekomendować. Będzie tu trochę nowości, które pojawiły się na Netflix w ostatnim czasie. Mamy nadzieję, że dzięki temu łatwiej będzie Wam podjąć decyzję o tym co obejrzeć :)

Joker

Joker doskonale znany jest wszystkim fanom Batmana. To czarny charakter, przesiąknięty złem i siejący zniszczenie, gdziekolwiek się nie pojawi. Dlaczego jednak stał się taki? Co go ukształtowało? Jakie dylematy rozgrywają się w jego głowie?

Na to pytanie odpowiada właśnie Joker. Nie oczekujcie jednak wybuchów i akcji. To zupełnie inny film, ukazujący świat człowieka ogarniętego chorobą i popadającego w coraz większy obłęd. Jeśli lubicie takie klimaty, zdecydowanie warto obejrzeć Jokera. Oczywiście pozycja obowiązkowa dla każdego fana Batmana.

Pewnego razu w Hollywood

https://www.youtube.com/watch?v=ZSS2Z9sutO8

Chcecie zobaczyć jak wyglądał przemysł filmowy lat 60-tych w Hollywood? Poznajcie historię gwiazdy westernów, która próbuje znów wejść na szczyt oraz jego wiernego przyjaciela i dublera zarazem. Jest to film Quentina Tarantino, który zdecydowanie warto obejrzeć i zanurzyć się w tym klimacie.

To: Rozdział 2

Dla wszystkich fanów powieści Kinga, „To” jest pozycją obowiązkową. Ekranizacja znanej powieści „To” jest horrorem, który zapewni Wam dreszczyk emocji na majówkowy wieczór. Przyjaciele po latach wezwani zostają do Derry starą obietnicą złożoną jeszcze podczas bycia dziećmi. Znów muszą stawić czoła złu i dopełnić danego słowa. Nie będzie to jednak łatwe.

Miłość i potwory

Postapokaliptyczny świat, w którym na wskutek po nuklearnych odpadów wcześniej małe stworzonka, na które nie zwracaliśmy uwagi, stały się olbrzymami, które lubują się w ludzkim mięsie. Część ludzi przeżyła schowana w podziemnych schronach. Jeden z nich rusza na powierzchnie w drodze do swojej dawnej miłości. Poznaje świat, który wcześniej dla niego był tajemnicą. Tym bardziej, że nikt nie wierzył, że mu się uda. Nie był zbyt odważny :) Fajna komedia na majówkę, jeśli szukacie czegoś bardziej rozrywkowego i mniej ambitnego.

Mitchellowie kontra Maszyny

Propozycja dla całej rodziny. Rodzinka herosów ratuje świat przed złowrogimi maszynami :) Film od 7 lat, ale dorośli również znajdą w niej coś dla siebie :) Jak zawsze w tego typu bajkach, znajdziemy gagi, które kierowane są do dzieci, ale i rodziców.

Podobne artykuły