Weź ten płyn ze swojej łazienki i pozbądź się problemu kurzu przed świętami!

Kategoria: Porady
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2020-12-02

Już nie długo wszyscy zaczniemy świąteczne porządki. Każdy chce by jego dom lub mieszkanie na święta lśniło. Tym bardziej, jeśli na Boże Narodzenie mają odwiedzić nas goście.

Jednym z problemów, z którym stale się zmagamy jest kurz. Tylko zdążymy go zetrzeć, a on zaraz zaczyna znów się osiadać na meblach. To nierówna walka. Dzisiaj jednak podpowiemy Wam, jak przechylić w tej wojnie szalę zwycięstwa na swoją stronę. Wystarczy do tego płyn, który masz w swojej łazience.

Płyn do płukania tkanin na kurz

Z pewnością masz w niej płyn do płukania tkanin, który wykorzystujesz do prania. Czy wiesz, że dzięki jego antystatycznym właściwościom możesz sprawić, że kurz nie będzie tak szybko osiadał na meblach?

Zaobserwuj nas na Facebooku

Jedyne czego potrzebujesz to butelka z atomizerem, płyn do płukania tkanin i woda. Butelkę możesz wykorzystać po płynie do mycia szyb.

Następnie w 3/4 wypełnij butelkę letnią wodą, a jako resztę dolej płynu do płukania tkanin i wymieszaj zawartość butelki.

Teraz podczas ścierania kurzy najpierw spryskaj powierzchnię naszym nowym antystatycznym płynem do kurzu, który zrobiliśmy samodzielnie z płynu do płukania tkanin, a następnie zetrzyj kurz miękką szmatką.

Zobaczysz, że nie będzie on tak szybko osiadał, a do tego odświeżysz swoje mieszkanie bo pluń do płukania zazwyczaj bardzo ładnie pachnie :)

Podobne artykuły