Tylko jutro Fajniaki Gratis do zakupów w Biedronce!

Lifestyle Data publikacji: 30 stycznia 2021 / Aktualizacja: 2024-06-05

Jutro przypada pierwsza niedziela handlowa w tym miesiącu. Z tej okazji sklepy Biedronka postanowiły zachęcić konsumentów do zakupów właśnie u nich rozdając za darmo Fajniaki. Zgarnąć można je jedynie 31 stycznia w niedzielę handlową.

Fajniak gratis

W niedzielę 31 stycznia do każdych zakupów za minimum 89 zł pod warunkiem posiadania karty Moja Biedronka dostaniemy Fajniaka gratis. Istnieje również limit sztuk, który wynosi jednego Fajniaka na jedną kartę Moja Biedronka.

fot. biedronka.pl

Warunkiem skorzystania z promocji jest przed płatnością okazanie Karty Moja Biedronka.

Warunkiem skorzystania z Akcji Promocyjnej jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy Karty MB albo breloku przypisanego do danej Karty MB (dalej jako „Brelok”), która zostanie zeskanowana przez kasjera w Sklepie Biedronka. Zamiast zeskanowania Karty MB lub Breloka, Uczestnik celem identyfikacji może podać kasjerowi swój numer telefonu podany podczas aktywacji Karty MB.

Regulamin Promocji

Pamiętać trzeba o jeszcze jednym warunkiem, który determinuje możliwość skorzystania z promocji, o którym również dowiadujemy się z regulaminu.

W celu skorzystania z Akcji Promocyjnej należy w Czasie Trwania Akcji Promocyjnej dokonać w Sklepach Biedronka jednorazowych zakupów (na jednym paragonie) w skład których wchodzić będą:

a) Produkt Promocyjny,
b)  inne produkty niż Produkt Promocyjne za kwotę nie niższą niż 89 zł – w skład zakupów zatę kwotę nie może wchodzić Produkt Promocyjny.

Regulamin Promocji

Produkt promocyjny to po prostu Fajniak. Dlatego oprócz niego w naszym koszyku muszą znaleźć się produkty na kwotę nie niższą niż 89 zł z wyłączeniem produktów, które nie uprawniają do udziału w promocji. Wtedy w ramach promocji otrzymamy rabat w wysokości 100% na Fajniaka.

Z zakupów uprawniających do otrzymania Fajniaka wyłączone są napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt, a także płatności za jakiekolwiek usługi oraz doładowania, w tym doładowania do telefonów, karty podarunkowe czy doładowania kart podarunkowych.

Podobne artykuły