5 rzeczy, które Twój partner chciałby usłyszeć w łóżku

Lifestyle Data publikacji: 10 stycznia 2017 / Aktualizacja: 2021-11-22

Nie wiesz co partner chce usłyszeć w łóżku? Udany związek to nie tylko seks, ale też to co podczas niego sobie mówicie. Wpływa na to satysfakcję ze wspólnie odbytego stosunku. Dlatego jeśli zastanawiasz się co mężczyzna chciałby usłyszeć podczas seksu, to postaram Ci się odpowiedzieć na to pytanie.

Co facet chciałby usłyszeć w łóżku?

1. Chciałby czuć się dowartościowany

Mężczyzna chciałby wiedzieć, że jest dobry w łóżku. To leży zresztą w naturze mężczyzn, bycie najlepszym we wszystkim co robią. Gdy tak nie jest przestaje im to sprawiać radość. Gdy nie są dobrzy w swojej pracy przestają do niej chętnie chodzić. Gdy nie są dobrzy w łóżku seks zaczyna sprawiać im mniejszą satysfakcję jednocześnie mniej się podczas niego starają.

Dlatego mów swojemu facetowi, że jest genialny w łóżku. Jeśli tak do końca nie jest to ta taktyka i tak jest dobra. Mów tak, a jednocześnie nakierowuj go delikatnie na to co ty lubisz. W ten sposób oboje się dotrzecie i każdy będzie podczas seksu czerpał z niego satysfakcję.

2. Mów cokolwiek

Wielu facetów nie lubi gdy kobieta jest cicha. Nie wiedzą wtedy co się dzieje, czy jest coś nie tak, czy może robią coś źle. Gdy coś lubisz bardziej daj to mu znać, a będzie tak robił częściej. To właśnie w ten sposób facet znajduje Twoje predyspozycje i wie co lubisz. Gdy nie będziesz w ogóle się odzywać on będzie czuł się niedowartościowany w łóżku.

3. Mów o tym czego pragniesz

Mężczyźni nie lubią się domyślać, a zwłaszcza w tej sytuacji ich mózgu nie działają tak klarownie :) Dlatego mów to czego oczekujesz, sygnalizuj zmiany pozycji, mów czego oczekujesz w danej chwili. Mężczyzna będzie zadowolony bo będzie wiedział, że robi coś co sprawia Ci przyjemność, a jednocześnie nie będzie miał wątpliwości co również wpłynie na jego satysfakcję.

4. Okrzyki rozkoszy

Mężczyzna lubi gdy wyrażasz swoje emocje. Nie żałuj parę okrzyków rozkoszy, np.:

  1. jesteś wspaniały
  2. tak mi dobrze
  3. nie przerywaj
  4. doprowadzasz mnie do szału

Takie łechatanie ego faceta podczas stosunku wpłynie korzystnie na Was oboje. On będzie się bardziej starał bo będzie dowartościowany więc i ty będziesz czerpała z tego więcej radośći. Dlatego pokazuj, że jesteś sexy, podkręć swoje libido i partnera. Nie bądź szarą myszką. Z początku jest to coś nowego, czujemy się sobą skrępowani, ale wystarczy się przełamać.

5. Rozmawiaj o seksie nie tylko podczas stosunku

Seks to nie rutyna, warto być kreatywnym i urozmaicać go. Musicie odnaleźć siebie i swoje upodobania oraz zacząć na nich bazować urozmaicając swoje życie seksualne. Dlatego warto rozmawiać o seksie nie tylko podczas jego trwania. Mówcie sobie co Wam się podobało, a co nie bardzo. Mówcie sobie czego chcielibyście spróbować i odnajdźcie swoja drogę do udanego seksu. Seks jest bowiem ważny dla każdego człowieka mimo, że to temat tabu i głośno o nim nie mówimy.

Co partner chce usłyszeć w łóżku?

Może macie swoje propozycje lub spostrzeżenia. Podzielcie się nimi, na pewno będą cenną wskazówką dla wszystkich kobiet, które je przeczytają :)

Podobne artykuły