TruckersMP Winter Mod wyłączony, ale pada śnieg. Jak wyłączyć śnieg Euro Truck Simulator 2 Multiplayer

Technologie Data publikacji: 02 stycznia 2018

Wyłączyłeś TruckersMP Winter Mod, ale śnieg w grze nadal pada? Jest na to proste rozwiązanie, a sytuacja taka jest spowodowana aktywnością jednej opcji w ustawieniach gry.

Jak wyłaczyć Winters Mod w TruckersMP

Zacznij od tego jak wyłączyć zimowy mod. Wprowadza on do gry pewien klimat, ale granie w śnieżnym środowisku jest monotonne, a wszystko wygląda tak samo. Dlatego wiele osób po przetestowaniu moda decyduje się aby go szybko wyłączyć. Aby to zrobić w czasie gry (najlepiej się zatrzymać) wciskamy TAB. Włączy nam się okienko osób znajdujących się w pobliżu, a na jego dole ikonka koła zębatego sygnalizująca Ustawienia. Klikamy w nią.

Otworzy nam się okno ustawień, w którym przechodzimy do zakładki Mods, a następnie odznaczamy opcję Winter mod. Aby zmiany zostały wprowadzone do gry należy ją uruchomić ponownie.

Winter Mod wyłączony, ale śnieg pada nadal

Śnieg wbrew pozorom nie jest związany z Winter Mod, a jest to efekt sezonowy w TruckersMP. Dlatego jego wyłączenie przebiega trochę inaczej. Również wchodzimy w Ustawienia, ale tym razem wybieramy zakładkę General. Znajdujemy opcję Season effects i odznaczamy ją. Śnieg teraz zniknie, nie trzeba restartować gry. Gdybyście chcieli go włączyć ponownie wystarczy postąpić adekwatnie tylko zaznaczyć tę opcję.

Podobne artykuły