TruckersMP Winter Mod wyłączony, ale pada śnieg. Jak wyłączyć śnieg Euro Truck Simulator 2 Multiplayer

Wyłączyłeś TruckersMP Winter Mod, ale śnieg w grze nadal pada? Jest na to proste rozwiązanie, a sytuacja taka jest spowodowana aktywnością jednej opcji w ustawieniach gry.

Jak wyłaczyć Winters Mod w TruckersMP

Zacznij od tego jak wyłączyć zimowy mod. Wprowadza on do gry pewien klimat, ale granie w śnieżnym środowisku jest monotonne, a wszystko wygląda tak samo. Dlatego wiele osób po przetestowaniu moda decyduje się aby go szybko wyłączyć. Aby to zrobić w czasie gry (najlepiej się zatrzymać) wciskamy TAB. Włączy nam się okienko osób znajdujących się w pobliżu, a na jego dole ikonka koła zębatego sygnalizująca Ustawienia. Klikamy w nią.

Otworzy nam się okno ustawień, w którym przechodzimy do zakładki Mods, a następnie odznaczamy opcję Winter mod. Aby zmiany zostały wprowadzone do gry należy ją uruchomić ponownie.

Winter Mod wyłączony, ale śnieg pada nadal

Śnieg wbrew pozorom nie jest związany z Winter Mod, a jest to efekt sezonowy w TruckersMP. Dlatego jego wyłączenie przebiega trochę inaczej. Również wchodzimy w Ustawienia, ale tym razem wybieramy zakładkę General. Znajdujemy opcję Season effects i odznaczamy ją. Śnieg teraz zniknie, nie trzeba restartować gry. Gdybyście chcieli go włączyć ponownie wystarczy postąpić adekwatnie tylko zaznaczyć tę opcję.

Skomentuj

TruckersMP Winter Mod wyłączony, ale pada śnieg. Jak wyłączyć śnieg Euro Truck Simulator 2 Multiplayer