Ten napój przyśpiesza spalanie tanki tłuszczowej

Zdrowie Data publikacji: 23 czerwca 2018

Czym właściwie jest proces odchudzania? Jest to oczywiście wynik spalania tkanki tłuszczowej. Jednak by schudnąć musimy ograniczyć spożycie kalorii. W ten sposób jesteśmy w stanie spalać ich więcej niż ich spożywamy, a to sprawia, że chudniemy. Czasami jednak ograniczenie kalorii jest bardzo trudne. Mimo iż jemy ich już mniej to mamy bardzo nierówny tryb dzienny lub pracę, która utrudnia nam regularne jedzenie. Sięgamy więc po rzeczy, które są szybkie i łatwe w przygotowaniu, np. hot-doga na stacji benzynowej.

W takiej sytuacji schudnąć nam jest trudniej, ale możemy starać się rekompensować sobie te nadprogramowe kalorie przyśpieszając nasz metabolizm. Co to daje? Spalimy w ciągu dnia więcej kalorii niż normalnie nie wykonując przy tym dodatkowych czynności. Niektóre z naturalnych składników mają właśnie takie właściwości. Podnoszą temperaturę ciała, poprawiają trawienie, oczyszczają organizm z toksyn, a to wszystko sprawia, że wpływają dobrze na przemianę materii przyśpieszając ją. Dzięki temu możemy schudnąć szybciej nie wkładając w to dodatkowej pracy. Jednak nie da się tego zrobić zupełnie bez wyrzeczeń. Oczywiście dieta czy też aktywność fizyczna będą wymagane, sam napój w przeciwnym wypadku da nam niewiele korzyści.

Składniki

  • 1 średniej wielkości ogórek
  • 2 łyżeczki soku z cytryny
  • 1 łyżeczka tartego imbiru (świeżego)
  • 1 pęczek pietruszki
  • 1/2 szklanki wody

Ogórka myjemy i koimy na mniejsze kawałki. Następnie wyciskamy sok z cytryny, dodajemy do ogórka. Imbir obieramy i ścieramy na tarce np. takiej jak jabłka dla dziecka. Następnie dodajemy posiekaną pietruszkę, wodę i wszystko blendujemy. Napój wypijamy przed śniadaniem. Kurację możemy stosować przez tydzień, jeśli chcemy ją ponowić, należy zrobić tydzień przerwy.

Źródło artykułu: http://pomyslowi.pl/5342,napoj-ktory-przyspiesza-spalanie-tkanki-tluszczowej-sprobuj-sama.html

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły