Tajemnica, dzięki której osiągniesz idealną talię w 5 minut dziennie!

Zdrowie Data publikacji: 05 listopada 2017

Czy słyszałaś kiedykolwiek o masażu limfatycznym? Naucz się jak go zrobić, a dzięki temu zmniejszysz swoją talię o nadmiarowe centymetry poświęcając 5 minut dziennie.

Pośladki

Zaczniemy od masażu pośladków. Wykonujemy go w zasadzie używając jedynie opuszków palców. Okrężnymi ruchami wykonujemy ruch w górę pośladków od mniej więcej kolan.

Masaż pachwin

Za pomocą kciuków wywieraj nacisk w okolicy pachwiny. Te punkty stymulują uwalnianie toksyn i w rezultacie pozwalają zwalczać cellulit.

Masaż kolan

Nie zapomnij o pracy nad kolanami, które są również ważnym elementem naszego ciała. Usiądź na krześle i zacznij od górnej części rzepki kolistymi ruchami poruszając się na zewnątrz.

Masaż od kostki w górę łydki

Chwyć całą ręką od kostki, a następnie przesuwaj ją powoli w lekkim uścisku w górę. Pamiętajcie by masaż wykonywać zawsze w jedną stronę.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły