To jak trzymasz się z partnerem za ręce wiele mówi o Twoim związku

Lifestyle Data publikacji: 24 maja 2017

Zastanawialiście się kiedykolwiek czy to jak trzymamy się za ręce z partnerem cokolwiek znaczy? Okazuje się, że ze sposobu trzymania się za ręce można wiele wyczytać o naszym związku :)

1.

Jeśli trzymasz się za ręce w ten sposób oznacza to, że Twój związek opiera się na uczuciu, ale nie namiętności. Partner w takim związku częściej bierze inicjatywę i ma silniejszą osobowość.

2.

Przeplecione dłonie symbolizują silny związek i wzajemną pasję do siebie. Jest dla obu stron ważne aby tak samo mocno trzymać dłoń partnera. Jeśli dłoń drugiej osoby jest bardziej rozluźniona i nie zaciska się na Twojej może to oznaczać pewne problemy ze strony partnera.

3.

Trzymanie się za palec oznacza, że obie strony wysoko cenią sobie niezależność. Takie party potrafią szanować przestrzeń i życie prywatnej drugiej osoby. Może to też oznaczać, że para przechodzi jakiś delikatny problem w związku i potrzebuje czasu dla siebie.

4.

Takie trzymanie rąk często oznacza, że związek jest bardzo zaawansowany i poważny. Niestety nie zawsze jest to pozytywne bo może oznaczać zaborczość jednego z partnerów.

5.

Trzymanie pod ramię zazwyczaj występuje podczas spotkań towarzyskich, taki sposób nadaje parze nonszalancji. Jeśli jednak występuje to poza takimi okazjami może oznaczać, że oczekujemy od partnera większego okazania uczuć w związku i szukamy u partnera ochrony.

6.

Nie trzymanie się za ręce oznacza dystans w związku. Może to też oznaczać, że Twój partner nie potrzebuje cię tak bardzo jak sobie to wyobrażasz. Może to też być symbolem nieśmiałości lub pragnieniem wolności. Jednak nie ma czym się za bardzo martwić tylko trzeba pracować nad budowaniem intymnego uczucia.

Źródło artykułu: https://brightside.me/inspiration-relationships/the-way-you-hold-hands-with-your-partner-reveals-a-lot-about-your-relationship-336410/

Podobne artykuły