Solidne i reprezentacyjne drzwi wewnętrzne do Twojego domu

Mój dom Data publikacji: 12 sierpnia 2021

Ostateczny efekt remontu i aranżacji każdego domowego pomieszczenia zależy od wyboru drzwi wewnętrznych. Z jednej strony stanowią one tło dla mebli i innych elementów wyposażenia. Z drugiej strony, jeśli drzwi nie prezentują się dobrze, to cała praca związana ze zmianami wyglądu mieszkania idzie na marne. Dlatego jeśli chcesz, aby Twoje wnętrza wyglądały idealnie, to koniecznie wyposaż je w gustowne i solidne drzwi.

Rodzaje drzwi wewnętrznych

W dzisiejszych czasach każdy właściciel domu lub mieszkania może wybrać sobie drzwi, jakie tylko sobie zamarzył. Wystarczy znaleźć zaufanego producenta takich elementów wyposażenia. Z całą pewnością godną polecenia firmą oferującą szeroki wybór drzwi wewnętrznych jest Inspiro, która działa na rynku od 2003 roku. Posiada zatem spore doświadczenie, ale również cel, którym jest spełnianie potrzeb swoich klientów.

Jeśli chodzi o drzwi dedykowane do montażu wewnątrz domu lub mieszkania, to katalog produktów sklepu Inspiro obejmuje:

  • drzwi wewnętrzne z ościeżnicą,
  • drzwi wewnętrzne łazienkowe,
  • drzwi wewnętrzne przylgowe,
  • drzwi wewnętrzne bezprzylgowe,
  • drzwi wewnętrzne na wymiar,
  • drzwi wewnętrzne kolorowe.

W sprzedaży dostępne są zatem drzwi o standardowych wymiarach, jak również drzwi o nietypowych wymiarach, które wykonywane są z myślą o nieszablonowych aranżacjach i szczególnych rozwiązaniach architektonicznych (np. starych budynkach lub mieszkaniach w bloku).

Zarówno w nowym, jak i starym budownictwie dużą popularnością cieszą się drzwi wewnętrzne z ościeżnicą. Taki gotowy zestaw świetnie się prezentuje i jednocześnie pozwala na wieloletnie, bezawaryjne korzystanie z drzwi.

Warto mieć świadomość, że drzwi pokojowe dostępne są w różnych wariantach konstrukcyjnych. Chodzi przede wszystkim o to, że możemy zdecydować się na drzwi pełne lub oszklone, w tym na ilość i umiejscowienie przeszklenia (np. długa pionowa tafla szkła lub cienkie poziome przeszklenia).

Kolorystyka i wyposażenie drzwi wewnętrznych

Wybierając drzwi, zazwyczaj poświęcamy sporo czasu na dobór odpowiedniego ich koloru. Obecnie popularnością cieszą się zarówno białe, jak i ciemne drzwi. Inspiro.online proponuje następujące kolory drzwi wewnętrznych: biały, śnieżnobiały, wiąz, dąb szary, orzech, dąb, dąb średni, sonoma, sosna biała. Z powodzeniem dobierzemy zatem kolor drzwi do pozostałych elementów wystroju, w tym mebli, ścian, dekoracji.

Podczas zakupu drzwi należy także podjąć decyzję co do strony ich otwierania (prawe lub lewe), a także ich wyposażenia. W opcji są bowiem zamki na klucz, na wkładkę, zamki do WC oraz zamki oszczędnościowe.

Dlaczego warto kupić drzwi Inspiro?

Jak już wcześniej wspomniano, Inspiro posiada bogate doświadczenie w produkcji tego typu produktów. Swoim klientom oferuje kolekcje drzwi pasujące do nowoczesnych lub tradycyjnych wnętrz. Wszystkie wyroby wykonywane są zgodnie z najwyższymi branżowymi procedurami i standardami. W ofercie producenta dostępne są nie tylko drzwi wewnętrzne, ale także drzwi wejściowe oraz bramy garażowe.

Warto wiedzieć, że sprzedawca oferuje możliwość zakupu na raty 0% i prezentuje z góry ustalone koszty dostawy. Transport drzwi powierza zaufanemu dostawy – firmie DTS, która świadczy usługi dla Ikei i Agata Meble. Z kolei na firmowym blogu firmy publikowane są ciekawe artykuły o tematyce doboru i montażu drzwi.

Podobne artykuły