Sekretny napój, który pomoże Ci schudnąć w szybkim czasie nawet 5kg!

Zdrowie Data publikacji: 18 maja 2018

John Raymond Christopher był amerykańskim zielarzem i lekarzem Naturopathic w Utah. Znany był z wielu publikacji wy wykładów na temat ziół i ich naturalnego uzdrawiania. Opracował ponad 50 preparatów ziołowych stosowanych na całym świecie i założył Szkołę Naturalnego Uzdrawiania.

Według niego pietruszka jest bardzo dobrym naturalnym lekiem na choroby nerek. Pomaga zapobiegać i zwalczać problemy układu moczowego i chorób nerek, jest również silnie moczopędna. Można korzystać zarówno z natki jak i korzenia, istnieje wiele przepisów, które wykorzystują pietruszkę do oczyszczania organizmu.

Dzisiaj poznamy przepis na herbatkę z pietruszki, która pozwoli w szybki sposób zrzucić nawet 5kg. Musisz jednak mieć na uwadze, że w dużej mierze będzie to woda, która zatrzymała się w Twoim organizmie. Kurację też nie należy stosować zbyt długo. Według nas 3 dni to optymalny czas, nie powinniśmy robić tego dłużej niż 5 dni. Jeśli chcesz powtórzyć kurację by oczyścić organizm zrób przed tym dwa tygodnie przerwy.

Dlaczego? Silne moczopędne działanie może doprowadzić do odwodnienia. Dlatego stosując kurację należy regularnie pić wodę w ilości dwóch litrów dziennie. Dzięki temu pozbędziemy się zatrzymanej w organizmie wody oraz toksyn. To sprawi, że schudniemy i polepszymy efekty diety, którą prowadzimy dzięki oczyszczeniu organizmu.

Składniki

  • 4 łyżek posiekanej pietruszki
  • 1 litr wody

Przygotowanie

  1. Przygotuj wrzątek i zalej nim 5 łyżek posiekanej pietruszki
  2. Przykryj do zaparzenia na 10 minut
  3. Potem wypij samą herbatę. Pietruszkę możesz umieścić w woreczku na herbatę aby w niej nie pływała.

Pij maksymalnie 2-3 takie herbaty w ciągu dnia. Nie zapomnij o wodzie. Najlepiej też wybierz czas kiedy jesteś w domu np. weekend. Będziesz bowiem częściej chodzić do łazienki.

Pamiętaj aby po zakończeniu kuracji dalej spożywać odpowiednią ilość wody. Oprócz tego unikaj alkoholu oraz słonych produktów. To powoduje zatrzymanie się wody w organizmie.

Źródło artykułu: https://zdroweporadniki.pl/odchudzanie/sekretna-bron-ktora-pomoze-ci-schudnac-nawet-5-kg-zaledwie-2-dni-2/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły