Co rozmiar piersi może powiedzieć o kobiecie?

Kategoria: Lifestyle
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2017-10-23

Czy rozmiar piersi może powiedzieć coś o kobiecie? Ja jestem sceptycznie nastawiona do tego by oceniać kogokolwiek i wskazywać na jego cechy osobowości przez pryzmat biustu. Jednak pewni naukowcy postanowili to sprawdzić i zobaczyć czy rozmiar biustu ma wpływ na naszą osobowość. Przeczytajcie i dajcie znać czy w Waszym przypadku się to sprawdziło :)

Skłonności samobójcze a rozmiar biustu

Zaobserwuj nas na Facebooku

W Chronicle of Plastic Surgery w 2007 opublikowano artykuł, który mówił iż kobiety, które poddały się operacji powiększenia piersi trzy razy częściej popełniały samobójstwo niż inne kobiety.

Opieka nad dziećmi

Kolejne badania dowodzą iż kobiety z obfitym naturalnym biustem czują większą matczyną potrzebę opieki nad dziećmi i stawianie się w roli matki sprawia im więcej radości. Badania opublikowane były w czasopiśmie Archives of $exual Behavior.

Oszczędność a rozmiar piersi?

Podobno kobiety, które mają miseczkę mniejszą niż B są bardziej oszczędne i mniej pieniędzy przepuszczają na zbędne rzeczy. Natomiast kobiety z większym biustem często wydają za dużo.

Poczucie własnej wartości

Badania dowodzą również, że kobiety z ponadprzeciętnym rozmiarem biustu często nie są zadowolone ze swojego ciała. Kobiety z dużym biustem wolałyby mieć mniejsze piersi. To akurat ciekawe bo powiedziałabym, że jest odwrotnie.

Źródło artykułu: http://positivemed.com/2014/12/17/breast-size-say/

Podobne artykuły