Przez tydzień piła shoty z kurkumą. Zobacz jak to wpłynęło na jej ciało!

Zdrowie Data publikacji: 17 lipca 2018

Dzisiaj poznacie historię Giny Forio, która wykonała eksperyment i przez tydzień piła shoty z kurkumą. Na pewno nie raz słyszeliście o jej zdrowotnych właściwościach. Prezentowaliśmy choćby przepis na złote mleko, które robi się z kurkumy i ma wiele cennych dla zdrowia właściwości.

Kurkuma poprawi trawienie, ochroni serce i ma również działanie przeciwzapalne. Wspomaga oczyszczanie organizmu. Gina zaczęła więc pić go codziennie przez tydzień. Robiła to przed śniadaniem, chociaż poleca aby robić to po. Pijemy raz dziennie. Mieszanka zawierała następujące składniki:

  • 1 łyżka kurkumy
  • szczypta czarnego pieprzu
  • sok z 1/2 cytryny
  • woda kokosowa

Jakie były efekty?

Oczyszczenie, nastąpiło i to bardzo silne. Gina musiała chodzić do toalety nawet kilka razy dziennie. Oczywiście pod tym względem mieszanka zadziałała i to nawet zbyt mocno.

Pod koniec 7 dniowego okresu czuła też, że ma więcej energii. Kurkuma zwiększa poziom serotoniny w organizmie.

Gina codziennie ćwiczy, a picie kurkumy polepszyło efekty tych ćwiczeń. Dzięki temu mięśnie zrobiły się silniejsze, zakwasy mniej dokuczały.

Źródło artykułu: https://dzieckoifigura.pl/przez-7-dni-pila-shoty-z-kurkuma-to-co-sie-stalo-z-jej-cialem-wprawia-w-oslupienie/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły