Prosty przepis, który pomoże pozbyć Ci się żylaków

Uroda Data publikacji: 20 maja 2017

fot. lovehealthynatural.com 

Żylaki pojawiają się z wielu powodów, nie to jest jednak tematem naszego dzisiejszego artykułu. Skupimy się na tym w jaki sposób je leczyć. Pamiętajcie, że na dłuższą metę żylaki są niebezpieczne i jeśli nie możecie sobie z nimi poradzić, należy skonsultować je z lekarzem.

Poniższy przepis składa się z trzech składników, które potrafią wiele zdziałać jeśli chodzi o leczenie żylaków. Działają na stany zapalne żył, pomagają je udrażniać i wchłaniać się żylakom udrażniając ponownie żyły.

Składniki

  • kubek marchewki pociętej na mniejsze kawałki
  • pół kubka pulpy z aloesu
  • pół kubka octu jabłkowego

Wszystkie składniki należy zmieszać ze sobą w blenderze, aż do stworzenia jednolitej mieszanki. Następnie nakładamy ją na miejsca, w których na naszym ciele powstały żylaki. Pozostawiamy ją na 30 minut i przemywamy zimną wodą. Środek należy stosować codziennie, ale pamiętajcie, że jak w przypadku każdego naturalnego środku do osiągnięcia efektów potrzeba czasu i systematyczności stosowania. Podczas nakładania środka na ciało warto też wykonać przy okazji lekki masaż żył w kierunku serca. Dzięki temu stymulujemy tkanki i pomagamy ponownie przywrócić przepływ krwi.

Źródło artykułu: http://lovehealthynatural.com/2017/05/mother-heal-varicose-veins-with-this-simple-recipe-from-old-granny-the-results-are-almost-immediate/

Podobne artykuły