Jak pozbyć się fałdu brzusznego – zacznij stosować tę metodę

Uroda Data publikacji: 15 marca 2017 / Aktualizacja: 2018-06-14

Fałd brzuszny to problem wielu kobiet po utracie wagi lub ciąży. Jest to obwisły fragment skóry w dolnej części brzucha. Skóra w tym miejscu jest rozciągnięta przez co w mało estetyczny dla nas sposób zwisa. Jest domowa metoda, dzięki której możesz pozbyć się tego problemu bez ingerencji chirurga.

Domowy sposób na fałd brzuszny

Nie przeceniaj roli ćwiczeń, one są naprawdę skuteczne. Wymaga to jednak wysiłku, ale wartego poświęcenia. Możesz zacząć od tego zestawu ćwiczeń na jędrny brzuch. Jeśli jednak nie chcesz ćwiczyć lub po prostu nie możesz to nie pozostajesz jeszcze bez szans na piękny brzuch. Warto wtedy wypróbować ten domowy napar, który ma bardzo dobre działanie dla naszego organizmu.

Zestaw składników sprzyja spalaniu pokładów tłuszcza zwłaszcza z okolic brzucha. Jest on oparty na przyprawach i jest bardzo łatwy w przygotowaniu. Niektóre związki w nim zawarte mogą pomóc w aktywacji lub wzmocnieniu pewnych funkcji w organizmie.

Są dwie szkoły stosowania tego napoju. Jedna to wywar, który pijemy w ciągu dnia i ten Wam przedstawimy. Drugi to dodawanie tych przypraw do swoich ulubionych koktajli.

Składniki

  • półtorej łyżeczki kurkumy
  • półtorej łyżeczki tartego imbiru
  • pół łyżeczki pieprzu cayenne
  • 1 litr wody
  • 1 cytryna
  • stewia lub ekstrakt ze stewii 

Przygotowanie

Przelej wodę do garnka, a następnie dodaj imbir. Wodę zagotuj, a gy zacznie wrzeć odstaw na 5 minut. Dodaj pozostałe składniki i dobrze wymieszaj. Przelej do szklanej butelki i trzymaj w lodówce.

Pijemy ten napój w ciągu dnia przez 2 dni. Robimy po tym czasie 4 dni przerwy i ponownie ponawiamy schemat. Wypij szklankę napoju przed śniadaniem, a resztę czyli 300ml (1l na dwa dni) popijaj w ciągu dnia.

Źródło artykułu: http://www.mujeres.tips/elimina-la-flacidez-del-vientre-los-brazos

Podobne artykuły