Pomysły na zagospodarowanie małego balkonu

Kategoria: Wnętrza
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2022-05-24 / Aktualizacja: 2023-10-10

Nawet mały balkon do duży plus mieszkania w bloku. Mamy wtedy swój własny kawałek przestrzeni, na który możemy wyjść, aby zaczerpnąć świeżego powietrza i zrelaksować się. Ograniczeniem jest niewielka ilość miejsca. Warto jednak potraktować to jako wyzwanie. Nawet mały balkon może być świetnie urządzonym miejscem relaksu.

W tym artykule chcielibyśmy przedstawić Wam garść inspiracji na urządzenie małego balkonu. Zainspiruj się i stwórz swoje wymarzone miejsce relaksu.

Mały balkon – miejsce do relaksu

Nie trzeba wiele, aby miło spędzić czas na balkonie. Fotel, stoliczek kawowy oraz trochę zieleni, która zapewni nam uczucie relaksu i ociepli balkon. Wiele pomysłów na aranżacje Twojego balkonu, znajdziesz także tutaj, na blogu sklepu Edinos.

Mały balkon z łóżkiem

Tutaj naprawdę można się zrelaksować, a nawet chwilę zdrzemnąć. To pomysł dla tych, którzy lubią poleżeć na świeżym powietrzu.

Home office na balkonie

Mały balkon również może stać się twoim domowym biurem. Taką nakładkę na poręcz, która posłuży Ci za biurko możesz zrobić samodzielnie. Dzięki temu nawet, gdy nie masz miejsca na stół, będziesz mogła popracować na świeżym powietrzu. Gdy biurko nie będzie potrzebne można je zdjąć i schować.

Lampki LED

Lampki tworzą niesamowity nastrój na balkonie. Dzisiaj możemy je zamontować bez większego problemu. W sklepach kupimy lampki LED solarne, których nie musimy nawet podłączać do prądu. W dzień będą się ładowały, a w nocy uruchomi je czujnik zmierzchu.

Mały balkon w stylu boho

Styl boho świetnie pasuje do małych przestrzeni. Nadaje im ciepła, a duża ilość dekoracji po prostu jest wpisana w jego naturę. To dobry pomysł, aby wyżyć się estetycznie na małym balkoniku.

Podobne artykuły