Pomysły na prezenty dla dzieci z AliExpress

Kategoria: Parenting
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2021-11-23

Szukacie pomysłu na prezenty dla dzieci, które nie zrujnują Waszej kieszeni? Może warto sięgnąć do asortymentu AliExpress? Jak zwykle można znaleźć tam ciekawe rzeczy w przystępnej cenie :)

Aparat dla dzieci

Nie można po tym aparacie oczekiwać jakości dużo większej od kamerki w laptopie, ale do zabawy dla dziecka może się okazać wystarczający. Postanowiłam dodać go do tej listy, gdyż widzę, że często jest promowany na Facebooku przez różne osoby, które oferują go w wyższych cenach. Warto więc wiedzieć, że można go mieć za 30 zł wybierając wysyłkę ze Stanów Zjednoczonych.

LINK DO PRODUKTU

Zaobserwuj nas na Facebooku

Smart Watch dla dzieci

To kolejny produkt, który bardzo często promowany jest na Facebooku. Warto więc wiedzieć o tym, że jest możliwość zamówienia tego gadżetu z AliExpress. Kosz to ok. 80 zł.

LINK DO PRODUKTU

Popity

To ostatnio hit wśród dzieci. Ceny tych silikonowych wduszanych zabawek potrafią przyprawić rodziców o siwe włosy. Warto więc wiedzieć o tym, że dużo taniej takie popity można kupić na AliExpress.

LINK DO PRODUKTU

Mini dron

To latająca zabawka, ale mały rozmiar i zabudowana konstrukcja sprawiają, że nie powinna uczynić wielu szkód :)

LINK DO PRODUKTU

Tablica do rysowania

Prosty gadżet, który kiedyś kupiłam dzieciom. Bardzo im się podobał. Tablica ma jedną płaską baterię. Po naciśnięciu guziczka ze śmietnikiem można zmazać wszystko co się na niej narysowało lub napisało. Można wykorzystać ją do zabawy lub robienia notatek :) Kosztuje ok. 30 zł.

LINK DO PRODUKTU

Święcące poduszki

Te poduszki są po prostu słodkie. Świecą się i kosztują ok. 35 zł. Będą bardzo fajnym gadżetem, który ułatwi dzieciom zasypianie w nocy, gdy boją się ciemności.

LINK DO PRODUKTU

Podobne artykuły