Opiekunka okazała się być potworem. Jakie kara powinna spotkać takie kobiety?

Parenting Data publikacji: 07 kwietnia 2019

Co jakiś czas na światło dzienne wychodzą sprawy opiekunek, które okazały się dręczyć dzieci, którymi się opiekowały. Co najgorsze, nie jest łatwo to rozpoznać. Osoba ta dobrze się kamufluje, na spotkaniu z Wami będzie wyglądało na rzetelną i pełną zapału do dzieci osobą. Gdy zostanie z nimi sama okaże się być prawdziwym potworem. Jaka kara powinna spotkać takie kobiety?

Czas na pierwszą opiekunkę?

Desire LeBlanc po urlopie macierzyńskim musiała wrócić do pracy, przyszedł więc czas na znalezienie pierwszej opiekunki do dziecka. Zrobiła w zasadzie wszystko jak trzeba. Nie wzięła pierwszej lepszej osoby z ogłoszenia, a wypytała swoich znajomych, którzy zaproponowali 28-letnią Christiny Williamson. Prowadziła ona domowe przedszkole.

Wydawała się być idealną osobą do tego zadania. Sprawiała wrażenie kompetentnej i miała bardzo dobre referencje. Dodatkowo polecili jej ją znajomi Desire. Ciekawe w tej historii jest to, że to nie sami rodzice dowiedzieli się o prawdzie i zaalarmowali władze, ale mąż opiekunki.

Podejrzliwy mąż opiekunki

Jedna z dziewczynek, którą żona się zajmowała powiedziała coś co go zaniepokoiło. Założył on więc kamery w domu by sprawdzić co się w nim dzieje podczas gdy on jest w pracy i jak jego żona opiekuje się dziećmi. Gdy obejrzał nagrania był w szoku. Nie chronił jednak swojej żony, a o sprawie zawiadomił policję.

Christina znęcała się nad dziećmi. Na nagraniu poniżej możecie zobaczyć jak szarpie dzieci, rzuca nimi i krzyczy na nie. Nawet zatyka im buzie i ciągnie za głowę gdy nie są jej posłuszne! Jednemu dziecku przycisnęła głowę do ziemi swoją stopą. To co z nimi robiła było naprawdę okrutne.

Opiekunka dobrze ukrywała to co dzieje się w jej domu. Wysyłała rodzicom zdjęcia, na których była uśmiechnięta i przytulała dzieci by pokazać im, że jest wszystko ok. Uwiarygadniała się wysyłając zdjęcie zadrapanego dziecka i mówiąc, że się zadrapało. Faktycznie było to jej winą, ale gdy rodzice dostawali takie zdjęcie myśleli, że jest uczciwa bo mówi o takich rzeczach natychmiast.

Dlatego musimy być zawsze czujni i sprawdzać pod czyją opieką zostawiamy dziecko. Nigdy nie obdarzajmy nikogo nadmiernym zaufaniem. Gdy ktoś opiekuje się w Waszym domu dzieckiem możecie również zamontować kamerę by dowiedzieć się jak ta osoba sprawdza się w swojej roli. Myślę, że nie musicie czuć się z tego powodu niedobrze, przecież chodzi o nasze dzieci.

Źródło artykułu: https://youtu.be/MLidfDb0F1g

Podobne artykuły