Pomysłowe Wielkanocne przekąski, którymi zaskoczysz wszystkich!

Kuchnia Data publikacji: 18 marca 2018 / Aktualizacja: 2024-04-29

Te przepisy pokazują, że Wielkanocne przekąski mogą być naprawdę ciekawe i zaskakujące. Zobaczcie jak w kreatywny sposób przygotować dania, które wszystkich zaskoczą :)

Kolorowe nadziewane jajka

Przygotuj faszerowane jajka tak jak zawsze np. według tego przepisu. Białka jednak zanurz w barwniku spożywczym, a będą kolorowe jak pisanki :)

fot. pinterest.com

Kurczaczki wyglądające z jajka

Kolejny pomysł na faszerowane jajka, tym razem wyglądające jak kurczaczek wyglądający ze skorupki :) Dzieciom na pewno spodoba się taka przekąska. Przepis znajdziecie tutaj.

fot. pinterest.com

Owocowe przekąski na Wielkanoc

Przydadzą się nam foremki do wykrajania ciastek z Wielkanocnymi motywami. Za jej pomocą wystarczy wykroić środki owoców aby zrobić Wielkanocne i zdrowe przekąski dla dzieci.

fot. livinglocurto.com

Jajeczne śniadania dla dzieci

Wielkanocne pomysły na śniadania dla dzieci to coś co skusi każdego niejadka. Zobaczcie co można zrobić z jajka i marchewki :)

fot. pinterest.com

Ciasto z zajączkiem w środku

Bardzo prosty sposób żeby zrobić ciasto z niespodzianką w środku. Na pewno wszyscy będą zaskoczeni gdy ukroisz pierwszy kawałek, a w środku będzie zajączek :) Cały przepis znajdziecie tutaj.

fot. jubeltage.at

Kokosowe gniazdka z jajeczkami

Robi się je podobnie jak kokosanki. Pieczemy je tylko w foremce na muffinki robiąc kształt gniazda. Następnie do środka wkładamy te kolorowe cukrowe małe jajeczka. Cały przepis znajdziecie tutaj.

fot. inspiredbycharm.com

Jadalne ozdoby z jajek

Same jajka również możemy podać na wiele rożnych i ciekawych sposobów :) Zobaczcie kilka z nich. Na pewno Was zainspirują i zaskoczą wszystkich gości :)

fot. onecrazyhouse.com
fot. pinterest.com
fot. pinterest.com
fot. pinterest.com
fot. pinterest.com

Podobne artykuły