Pij ten koktajl a poprawisz swoją urodę. Zobacz dlaczego!

Zdrowie Data publikacji: 05 stycznia 2018

Czy zdrowo się odżywiając dbamy o swoją urodę? Oczywiście, że tak i chyba nikogo nie trzeba do tego przekonywać. W ten sam sposób działa ten koktajl. Moc drogocennych składników od zewnątrz poprawia stan naszej skóry.

Koktajl poprawiający urodę

Spożywanie warzyw i owoców dostarcza naszej skórze potrzebnych składników, które odżywiają ją, oczyszczają i ujędrniają. Możemy z nich wykonać proste koktajle, które są bombą witamin i mikroskładników dla naszego organizmu. Ich zaletą jest to, że przygotowanie koktajlu nie zajmuje wiele czasu. Składniki są również łatwo dostępne i wystarczy je umyć i obrać.

Dzisiaj przygotujemy prosty koktajl, który ma wiele cennych dla nas właściwości. Z jednej strony zawiera witaminy, zdrowe kwasy tłuszczowe oraz węglowodany, które dodają energii. Taki koktajl to świetny pomysł na podwieczorek lub drugie śniadanie.

Składniki

  • 2 kiwi
  • garść świeżego szpinaku
  • 1/2 awokado
  • 1 banan
  • 3/4 mleka lub wody

Przygotowanie

  1. Kiwi obierz i włóż do blendera
  2. Następnie dosyp umyty szpinak, połówkę obranego awokado i banana
  3. Zalej mlekiem lub wodą i zblenduj

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły