Piękna historia. 84-latek nauczył się robić makijaż ślepnącej 83-letniej żonie

Lifestyle Data publikacji: 21 września 2018

Miłość spełniona to taka, która przetrwała próbę czasu. Ci ludzie potrafili się pięknie przy sobie zestarzeń, a on nauczył się robić makijaż specjalnie dla swojej żony, która już nie długo nie będzie mogła zrobić tego samodzielnie.

Mona Monahan ma 83 lata i cierpi na chorobę, która sprawia, że powoli traci wzrok. Lekarze twierdzą, że nie długo będzie całkowicie niewidoma. Des Monahan ma 84 lata i chce upewnić się, że jego ukochana zawsze będzie wyglądała i czuła się dobrze, dlatego nauczył się dla niej robić makijaż.

fot. dailymail.co.uk

Na lekcje makijażu zapisał się do lokalnego salonu piękności. Chodzi tam wraz z żoną aby od wykwalifikowanej wizażystki nauczyć się wszystkiego co musi umieć by zrobić swojej żonie idealny makijaż. Teraz pewnie potrafi posługiwać się kosmetykami lepiej niż nie jedna kobieta :)

fot. dailymail.co.uk

Jak twierdzi Mona, Does używa kosmetyków, których sama już nie może używać bo ma problem z widzeniem kolorów i niektórych odcieni. Dzięki niemu będzie jednak wiedzieć, że jej makijaż zawsze będzie wyglądał wspaniale.

To świetny przykład tego jak objawia się miłość, bo jest to poświęcenie dla innych i chęć nauczenia się nowych rzeczy, którym nie przeszkadza nawet wiek. Inspirująca i piękna historia, którą warto znać i się nią podzielić.

Źródło artykułu: https://www.dailymail.co.uk/femail/article-5843065/Husband-84-learns-apply-83-year-old-wifes-make-loses-sight.html

Podobne artykuły