Kategorie

Organizujesz wesele? Pomyśl o zimnych ogniach. Świetnie wyglądają na zdjęciach.

Kategoria: Lifestyle
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2022-07-21
Organizujesz wesele? Pomyśl o zimnych ogniach. Świetnie wyglądają na zdjęciach.

Organizując wesele chcemy, aby ten dzień był wyjątkowy. Skrupulatnie dobieramy dekoracje sali i dodatki. Kładziemy nacisk na każdy akcent, aby nie tylko był piękny, ale też dobrze wyglądał na zdjęciach. Jednym z modnych ostatnio pomysłów, jest zastosowanie zimnych ogni. Są jednymi z najbezpieczniejszych fajerwerków, a do tego bardzo fajnie wyglądają na zdjęciach.

Zimne ognie na weselu

Zimne ognie podczas spalania wytwarzają dużo iskier, które doświetlają scenerię, a jednocześnie tworzą świetny efekt wizualny na zdjęciach. Na drugim planie rozmywają się niczym tysiące gwiazd. Na pierwszym dodają światła i ciekawego wyglądu zdjęciom.

Ich zaletą jest również to, że nie są drogie. W sklepach możemy kupić zimne ognie w specjalnych weselnych opakowaniach. Będą one droższe, ale nie musimy wcale ich wybierać. Możemy kupić zwykłe zimne ognie, a następnie przygotować jakąś dekorację do ich wbicia. Ważne tylko, aby kupić długie zimne ognie, gdyż dłużej będą się paliły i uda się zrobić więcej zdjęć.

Zimne ognie możemy umieścić w skrzyneczce wyłożonej gąbką florystyczną. Wystarczy wtedy wbić je stroną z drucikiem, a goście wychodząc na zewnątrz na sesję, będą mogli zabrać je ze sobą. Warto w pobliżu umieścić również kilka zapalniczek lub pudełek zapałek.

Zaletą zimnych ogni jest też to, że można stosować je wewnątrz budynku. Dlatego możemy wykorzystać je na sali weselnej, a nie koniecznie musimy wychodzić na zewnątrz. Mimo wszystko musimy nadal pamiętać o wszelkich względach bezpieczeństwa. Nadal jest to źródło ciepła i może spowodować pożar.

Dlatego, jeśli zamierzamy na weselu wykorzystać zimne ognie, upewnijmy się, że sala wyposażona jest gaśnicę. Upewnijmy się u zarządcy sali, czy możemy na niej z zimnych ogni skorzystać. W przeciwnym wypadku najlepiej jest zrobić to na zewnątrz.

Pamiętajcie, że druciki po odpaleniu zimnych ogni będą ciepłe. Dlatego przyda się bezpieczny pojemnik do ich złożenia, zanim ostygną. Iskry z zimnych ogni mogą też zniszczyć sukienkę czy garnitur, dlatego nie powinniśmy trzymać ich zbyt blisko siebie. Dlatego lepiej podczas korzystania z nich unikać wielkiego ścisku.

Mogą Cię zainteresować