Oczyść swój organizm dzięki temu napojowi

Zdrowie Data publikacji: 30 września 2017

Podczas naszego codziennego dbania o zdrowie często zapominamy o jednej rzeczy, która jest bardzo ważna. Chodzi tutaj o oczyszczanie organizmu z toksyn.

Dlaczego trzeba oczyszczać organizm z toksyn?

Zbyt duża ilość toksyn w naszym organizmie niesie ze sobą wiele negatywnych efektów. Niektórymi z nich są:

 1. zmniejszona odporność
 2. złe samopoczucie
 3. osłabienie i senność
 4. problemy z cerą
 5. nieświeży oddech czy nieprzyjemny zapach skóry
 6. bóle głowy
 7. zaparcia czy częste gazy

To jedne z pierwszych objawów organizmu, który został przepełniony toksynami. Kolejne mogą być już dużo poważniejsze i będą wymagały interwencji lekarza. Mogą to być m.in.:

 1. grzybica
 2. choroby wątroby, nerek czy płuc
 3. problemy z zatokami
 4. alergie
 5. stwardnienie rozsiane

Dlatego warto oczyszczać nasz organizm z toksyn, a najlepiej robić to regularnie. W tym właśnie pomoże nam napój, który dzisiaj przygotujemy.

Przepis na napój usuwający toksyny z naszego organizmu

Przygotowanie tego napoju jest bardzo proste. Może jednak nie każdemu smakować, ale chodzi tutaj o to aby działał, a nie smakował. Potraktujcie go jako lekarstwo. Tym bardziej, że będziemy pić go jedynie przez kilka dni. Po jednym wypiciu napoju detoksykacja nie będzie skuteczna, dlatego warto powtórzyć czynność 3-4 razy.

Składniki

 • oliwa z oliwek
 • 1/2 cytryny

Przygotowanie

Wyciśnij sok z połowy cytryny, a następnie dodaj do niego taką samą ilość oliwy z oliwek. Oba składniki wymieszaj i wypij przed śniadaniem. Możesz przygotować sobie szklankę wody do popicia jeśli będzie to konieczne. Substancja działa głównie na wątrobę, która przyjmuje na swoje barki duża dawkę toksyn, które wprowadzamy do naszego organizmu. Oczyszczając układ pokarmowy oczyszczamy nasz organizm z toksyn. Wątroba również odpowiada za przyswajanie składników odżywczych dlatego jej poprawne działanie jest tak ważne.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły