Niesamowite triki urodowe, które musisz znać!

Uroda Data publikacji: 15 lutego 2018

Oto kilka niesamowitych trików urodowych, których być może wcześniej nie znałaś. Myślę, że niektóre Cię zaskoczą. Wypróbuj je :)

Dyfuzor DIY do suszarki

Jeśli nie masz dyfuzora do suszarki użyj do tego sitka aby uzyskać wspaniałe kręcone włosy. Znałaś wcześniej ten trik? :)

Użyj worka aby poprawić kondycję włosów

Umyj włosy i osusz je czystym ręcznikiem. Nałóż odżywkę obficie, obróć włosy i przypnij je do głowy. Zakryj włosy plastikową torbą i trzymaj przez 30 minut. Po 30 minutach spłucz włosy i pamiętaj, aby nie wyschły.

Najlepszy naturalny peeling do twarzy

Olej kokosowy to świetny środek dla naszej urody. Wystarczy wymieszać go z mieloną kawą w proporcjach 1:1 aby stworzyć świetny peeling do twarzy. Wmasuj go w twarz i zostaw na 15 minut, po tym czasie spłucz.

Sposób na pozbycie się zaskórników

Wymieszaj łyżeczkę cynamonu i 3 łyżki miodu aby stworzyć gęstą pastę na zaskórniki. Następnie wetrzyj ją ruchem okrężnym w skórę. Masaż powinien trwać przez pięć minut. Zmywamy ją następnie ciepłą wodą. . Miód to naturalny antybiotyk, który wyciąga brud z otwartych porów, a cynamon ma właściwości przeciwdrobnoustrojowe.

Źródło artykułu: https://brightside.me/inspiration-girls-stuff/24-awesome-beauty-tricks-to-brush-up-your-makeup-skills-450310/

Podobne artykuły