Dodaj sody oczyszczonej do szamponu. Zobacz dlaczego!

Uroda Data publikacji: 24 grudnia 2019

Dlaczego warto dodać sodę oczyszczoną do szamponu? Jest ku temu powód! Zapewne posiadasz ją w swojej kuchni i wykorzystujesz podczas pieczenia lub nawet przy innych domowych obowiązkach. Zapewne jednak nigdy nie dodawałaś ją do szamponu, którym myjesz głowę. Warto to zrobić i dzisiaj powiemy Ci w jaki sposób to Ci pomoże.

Soda oczyszczona dodana do szamponu

O włosy należy dbać. Dzięki temu będą piękne, mocne i zdrowe. Jeśli Twoje włosy są słabe i łamliwe to soda oczyszczona może być tym czego potrzebujesz.

Namocz włosy, a następnie nabierz na rękę szampon, tyle co zwykle potrzebujesz do umycia głowy. Wysyp do niego łyżeczkę sody, możesz zrobić to na oko. Następnie umyj włosy starając się dokładnie wmasować szampon we włosy i skórę. Następnie spłucz go jak zawsze.

Rób tak raz w tygodniu, a dzięki temu Twoje włosy staną się silniejsze. Dużo lepiej będą wchłaniać odżywki, pamiętaj by ich używać po myciu głowy. Nie myj ich również codziennie, soda pomoże Ci wydłużyć czas pomiędzy myciami głowy. Zacznij myć je co drugi dzień. Po myciu stosuj odżywkę. Raz na tydzień metodę z sodą. Dzięki temu włosy będą mniej suche. Będą grubsza i ładniejsze.

Podobne artykuły