Jeleniogórskie pogotowie pobiło starszego mężczyznę zamiast mu pomóc [NAGRANIE]

Lifestyle Data publikacji: 18 stycznia 2021
fot. Magda Langer / Facebook

W sieci pojawiło się nagranie, które obrazuje jak Jeleniogórskie pogotowie potraktowało starszego mężczyznę. Jak informuje Pani Magda, która udostępniła nagranie w sieci, w taki sposób policja i pogotowie zabrało mężczyznę z rozbitą głową z pierwszego piętra.

Zachowanie służb, które widzimy na nagraniu jest karygodne. Jak relacjonuje Pani Magda:

Tak Jeleniogórskie pogotowie i policja zabiera faceta z pierwszego piętra po 60 z rozbitą głową żenada kolejny raz nie mogę wyjść z podziwu na Polskie służby oszczędność na noszach czy cuś

Pani Magda

To co widzimy na wideo to obraz całkowitego braku empatii ze strony służb powołanych do tego by służyć obywatelom i chorym. Zobojętnienia na drugą osobę i potraktowania jej przedmiotowo.

Jak informuje fakt.pl – interwencja odbyła się w piątek w Jeleniej Górze. 64-letni Pan Tadeusz pod wpływem alkoholu wracał do domu i uderzył się w głowę. Pomoc wezwała sąsiadka.

Gdy zjawiła się pomoc została wpuszczona do mieszkania. Tam jednak zamiast pomocy Pan Tadeusz został poszarpany i pobity. Nie stawiał on oporu – relacjonuje. Nie zna powodu ataku.

Sytuacja została nagrana, a sprawa trafiła do prokuratury. Niestety w nagraniu nie ma dźwięku, widzimy jedynie zachowanie służb. Jak informuje fakt.pl – do czasu wyjaśnienia ratownicy zostali zwieszeni.

Podobne artykuły