Netflix – dlaczego nie mogą pobrać serialu lub filmu w aplikacji?

Technologie Data publikacji: 18 czerwca 2020

Nie możesz pobrać filmu albo serialu na Netflix? Nie jest to błędem, a powód jest bardzo prozaiczny. Na to pytanie odpowiedział sam Netflix.

Chodzi w tym przypadku jedynie o to, że niektóre licencje nie pozwalają na pobieranie tytułów. Dlatego jeśli natraficie na taki film, którego nie możecie pobrać, to jest to jedynie wynikiem licencji.

Jak pobrać film na Netflix?

Pobieranie filmów i seriali na Netflix pozwala obejrzeć je później bez dostępu do internetu. Jest to wygodne, zwłaszcza gdy wyjeżdżamy gdzieś, gdzie zasięg internetu jest słaby lub po prostu nie możemy w ogóle z niego korzystać. W takiej sytuacji nie musimy się nudzić, a możemy obejrzeć wcześniej pobrany serial lub film.

Aby pobrać tytuł wystarczy wyszukać film, który nas interesuje. Następnie sprawdzamy czy na stronie z opisem filmu widnieje ikona pobierania. Jest to strzałka w dół, a pod niepodkreślenie.

Gdy pobierzemy już jakiś film wchodzimy na listę „Pobrane pliki”, która znajduje się w dolnym menu aplikacji. Z jej poziomu możemy wybrać teraz wcześniej pobrany tytuł i go obejrzeć.

Podobne artykuły