TRUCKERSMP Cannot inject core – ROZWIĄZANIE PROBLEMU – Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Online

Technologie Data publikacji: 02 stycznia 2018

W Euro Truck Simulator 2 Multiplayer (TruckersMP) pojawił Ci się po instalacji błąd Cannot incejt core? Oto rozwiązanie problemu, dzięki któremu uruchomisz grę i będziesz mógł cieszyć się rozgrywką Online w ETS2.

TRUCKERSMP Cannot inject core – rozwiązanie

Grad do działania potrzebuje Steam. Dobrze o tym już na pewno wiesz bo aby ją pobrać trzeba było zweryfikować konto i przez nie się zalogować aby dodatek sprawdził czy mamy zainstalowaną grę.

fot. steam

Najczęstszym problemem jest wskazanie złego pliku instalacyjnego gry. Choć wydaje się to być proste to nie do końca tak jest. Ale przejdźmy cały proces naprawy aby mieć pewność, że zrobiliśmy co było można.

Naprawa problemu

  1. Wciśnij klawisz Windows i R
  2. Wpisz %programdata% i naciśnij enter
  3. Znajdź folder TruckersMP i go usuń
  4. Wejdź do C/Program Files/ i usuń foldet TruckersMP Launcher

Jedną część pracy mamy zrobioną. Jeśli macie program CCleaner możecie wykorzystać go i sprawdzić błędy rejestru. Na pewno pojawią się jakieś związane z usuniętymi przed chwilą folderami. Warto je też przy tej okazji usunąć.

Teraz wchodzimy ponownie na stronę truckersmp.com i pobieramy instalator. Rozpakowujemy go i klikamy na plik Install TruckersMP prawym przyciskiem myszy i wybieramy opcję Uruchom jako administrator. Uruchamiamy instalację, proponuję lokalizację pozostawić domyślą, a następnie wybieramy lokalizację gry ze Steam. Ale uwaga, nie będzie to folder gdzie instalujecie zazwyczaj gry np. D:/Gry. Wejdź do folderu, w którym instalujesz gry i zobacz co się tam znajduje. Powinien tam być folder SteamApps, a w nim common. Tam dopiero będzie Euro Truck Simulator 2 i to ten folder gry musimy wybrać. Dlatego poprawna ścieżka będzie wyglądała np. tak:

D:\Gry\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2 

Dlatego uważajcie na odpowiednią ścieżkę podczas instalacji. To właśnie przez ten mały błąd gra najczęściej nie działa. Teraz gdy dodatek jest zainstalowany uruchamiamy go klikając TruckersMP prawym przyciskiem myszy i również wybierając Uruchom jako administrator.

Instalujemy możliwe updaty, a następnie możemy kliknąć Launch ETS2. Jak widzicie poniżej gra uruchomiła się bez problemu (zainstalowany jest też dodatek zimowy, który w momencie gdy to piszę był dostępny za darmo). Tych klika czynności pozwoliło mi uporać się z błędem Cannot inject core w TruckersMP.

Jak zainstalować TruckersMP

Jeśli masz problem z instalacją TruckersMP to obejrzyj filmik poniżej. Film wyjaśni Ci jak zainstalować ten dodatek i grać z innymi w sieci w Euro Truck Simulator 2. Pamiętaj o dwóch najważniejszych rzeczach, przez które wiele osób ma problem z instalacją dodatku.

  1. Euro Truck Simulator 2 musi być na naszym koncie Steam
  2. Musimy przegrać w grze minimum 2 godziny by była widoczna w TruckersMP. Licznik na steam pokazuje ile graliśmy w grę.

Podobne artykuły