Nazwano ją najcięższą kobietą świata. Zobacz jaką przebyła metamorfozę!

Lifestyle Data publikacji: 10 maja 2017

Mayra Rosales przeszła niesamowitą metamorfozę. W 2009 roku została nazwana najcięższą kobietą świata i ważyła aż 450 kilogramów! Ciężko uwierzyć w to jak mocno się zmieniła i nie mów teraz, że Twoje 10 kilogramów, które chcesz zrzucić to coś niewykonalnego!

Mamy w Polsce najbardziej otyłe dzieci w Europie – to fakt i to bardzo smutny. Powinien zmusić nas do refleksji i zmian w życiu swoim oraz całej rodziny. Czasami też dochodzi do skrajnych sytuacji gdy spotykamy się z osobami, które ważą niewiarygodnie dużo tak jak Mayra. Taka gigantyczna nadwaga to zagrożenie dla zdrowia.

Dlatego postanowiła ona zmienić swoje życie. Już sam transport do szpitala był problemem. Zmniejszona jej żołądek operacyjnie aby ułatwić jej schudnięcie i wyjście ze stanu zagrożenia życia.

Oczywiście sama dieta nie wystarczyła, a do tego potrzebne były ćwiczenia, które nasza bohaterka starała się skrupulatnie wypełniać. Wyobraźcie jak ciężkie musiało to dla niej być gdy nam się nawet nie chce niektórych ćwiczeń robić. Nie poddała się!

Za to efekt jest spektakularny, dzisiaj jest już zupełnie inną osobą. Zobaczcie sami poniżej jak wygląda dzisiaj.

Źródło artykułu: https://www.facebook.com/texasvalleygirl2/

Podobne artykuły