Ma 79 lat i otworzyła lodziarnię.

Lifestyle Data publikacji: 02 grudnia 2019 / Aktualizacja: 2022-01-27

Dlaczego wspominam o tej historii? Żeby trochę natchnąć Was pozytywną energią i pokazać, że nigdy nie jest za późno by coś zmienić i zacząć robić to o czym marzyliśmy. Konfucjusz powiedział ” Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.„.

Pani Lucyna założyła lodziarnię w wieku 79 lat

Pani Lucyna ma 79 lat i założyła lodziarnię. Chciała stworzyć biznes, który przyciągnie do niej dzieci. Wcześniej pracowała w służbie zdrowia tworząc nowe placówki. Dlatego we krwi ma budowanie rzeczy od zera i sprawia jej to dużo przyjemności. Na emeryturze nie odpoczywa i cały czas się czymś zajmuje. Pracowała wcześniej w IKEA, gdzie robiła place plastyczne z dziećmi. Dlatego też chciała by jej biznes również zapewniał jej kontakt z młodszym pokoleniem.

Pani Lucyna założyła lodziarnię choć jest w wieku, który wielu z nas jeszcze sobie nie wyobraża. To pokazuje jednak, że nigdy nie jest za późno żeby zrobić coś nowego w swoim życiu. Być może boicie się zmian, chcecie zrobić coś nowego. Może ta historia Was do tego zainspiruje.

Podobne artykuły